Crysis 2 ve Dead Space 2 Çıkış Tarihi

2011 ilk çeyreğine  kadar çıkacak popüler EA oyunlarını duyurmuştuk fakat hangi oyunun hangi çeyrekte çıkacağı açıklanmamıştı.

Bugün EA Games, Crysis 2 ve Dead Space 2’nin 2011 ilk çeyreğinde çıkacağını açıkladı. Demek ki Crysis 2 oynamak için bir sene daha yaşlanmamız gerekiyor.

Crysis 2 hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz oyunun en azından bir bölümünün New York’ta geçeceği, yeni bir orman tasarımı ile karşılaşacağımız, CryENGINE 3 teknoloji videoları, Nano Suit 2.0 ve E3 2009’da gösterilen Crysis 2 videosu.  Bu bilgiler dışında elimizde hiçbir şey yok, ne oyun içi bir resim ne bir video. Crytek, başarılı bir şekilde gizliliği ön planda tutuyor. Gelecek ay çıkacak Resmi Playstation Dergisinde Crysis 2 hakkında daha çok bilgi edinmeyi umuyoruz.

THG Oyun olarak Crytek’le bir röportaj daha? Neden olmasın, Turgut’u saklandığı yerden çıkarabilirsek, Crysis 2 hakkında sürpriz bir röportaj yapabiliriz.

E3 2009 Crysis 2 Videosunu kaçıranlar için.

3 Yorum

  1. Vernoncougar

    On sıparıs acık evet, Amazon.com oyunun 31.03.2011 de pıyasaya cıkacagını soyluyor eren, bu durumda oyunu almadın cunku alamazsın cunku bu oyun henuz ortada yok.

Bir cevap yazın