Crysis 2 PC Demosu Yolda

Crytek, haftasonu yaşanan olumsuz gelişmelere rağmen sözünü tutuyor.

Crysis 2’den beklenen haber geldi… PC oyuncularını çoklu oyuncu modlarıyla buluşturacak tarih açıklandı. 1 Mart’tan itibaren http://crysis.ea.com adresinden indirime sunulacak olan Crysis 2 çoklu oyuncu demosu iki etkileyici harita, iki adrenalin dolu mod ve saatler sürecek çoklu oyuncu aksiyonu vaat ediyor. PC oyuncuları demoda kendilerini güçlü, görünmez, hızlı ve gerçek bir silah haline getirecek, oyunla özdeşleşmiş Nano giysiyi test edebilecekler.

Demo da oyunseverlere sunulan iki farklı haritada oyuncular altıya altı maç yapabilme imkanı bulacaklar. Ayrıca bu demoda savaşın yakıp yıktığı Manhattan’da ‘Skyline’ ve ‘Pier 17’ haritaları açık olacak.

Crysis 2 new york screenshot

Demoda oynanabilen “Team Instant Action” modunda oyuncular iki takım halinde raundu kazanmak için mümkün olduğunca çok sayıda düşman öldürmek için mücadele ederken, “Crash Site” modunda uzaylı podlarını koruyup, düşmanları hedeften uzak tutarak puan kazanacaklar.

Haftasonu yaşanan şok gelişmelerin ardından Crytek’in daha önce söz verdiği PC demosunu iptal etmediğini görmek sevindirici.

Oyunun çoklu oyuncu modları Crytek’in uzman çoklu oyuncu stüdyosu Crytek UK tarafından geliştiriliyor ve bu çoklu oyuncu kısmı, oyunseverlere altı oyun modu ve New York’un tanınmış mekanlarını kullanan 12 harita sunuyor. Oyuncular çoklu oyuncu seferi boyunca 50 rütbe kazanabilecek, silahlarını ve Nano giysilerini geliştirebilecekler. Crysis 2, 25 Mart’ta PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak. Hem de Türkçe seslendirme desteğiyle birlikte.

1 Yorum

Bir cevap yazın