Crysis 2 New York’ta mı Geçecek?

Resmi Playstation dergisi, bugün twitter’da mart ayında çıkaracağı derginin kapak resmini yayınladı. Kapak resmini önemli kılan ve bizim bu haberi yapmaya iten, kapakta yer alan Crysis 2  fotoğrafı ve şu cümle: “Uzaylılar New York’u istila mı etti? Problem yok! Nanosuit 2.0 ile yüzlerini havaya uçurun!”

Crysis 2 New York

Crysis 2 New York

Crysis 2 ile New York sokaklarını uzaylılardan temizlemeye mi gideceğiz? CryEngine 3 ile yaratılmış bir New York şehri, işte beklemeye değer bir oyun. Tabi Resmi Playstation Dergisi, bize kötü bir şaka yapmıyorsa.

Derginin çıkışı ile birlikte diğer ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Resmi Playstation Dergisi Türkiye’de satılmadığına göre, gelişmeler için bizi takip edin.

5 Yorum

  1. Tahir Meylani

    Bu haberi, çoğu oyun sitesi yanlış yorumlamış. Daha yayınlanmamış bir derginin kapağından, sanki tüm oyun New York’da geçecekmiş gibi haberler yazmışlar. Fakat konuyu takip edenler, Crytek’in Crysis 2 tropikal olmayan  yeni tasarladığımız bir ormanda geçecek haberini hatırlıyorlardır. Kısaca, oyunun bir bölümü New York’da geçecek gibi duruyor, hepsi değil. Dergi çıkınca ayrıntılara ulaşırız sanırım.

    “Crysis 2’de ormanlara veda mı ediyor?” Hele bu başlık beni derin düşüncelere sevketti 🙂 Yoruma gerek yok sanırım…

  2. MaRIkO

    oyun kavramı kişiden kişiye nasıl değişiyor değil mi? mesela ben crysis ve crysis warhead i hiç beğenmemiştim 2 sinide piyasaya girer girmez büyük heyecanla  satın almama rağmen.

Bir cevap yazın