Crysis 2 İçin İki Özel Paket Duyuruldu

EA, Crysis 2 için Limited Edition ve Nano Edition isimli iki özel paket duyurdu.

Electronic Arts ve Crysis serisinin geliştiricisi Crytek, bugün merakla beklenen FPS oyunu Crysis 2’nin iki özel versiyonunu duyurdu: Crysis 2 Limited Edition ve Crysis 2 Nano Edition.

Her iki versiyon da özel bir ambalaja sahip olacak ve Crysis 2’nin çokluoyuncu modları için özel bonuslar içerecek. Sınırlı sayıda satılacak olan Limited Edition ve Nano Edition için bugünden itibaren ön-sipariş alımına başlandı.

Crysis 2 Limited Edition sınırlı sayıda, normal oyunla aynı fiyattan piyasaya sürülecek ve bu paketin sahipleri çoklu oyuncu modları için çok özel bonuslara sahip olacaklar:

  • Bonus XP – Oyuncular çokluoyuncu savaşlarına, 5 hazır sınıfa da erişim sağlamaya yetecek kadar tecrübe puanına sahip olarak girecekler.
  • SCAR Hologram Decoy – Bu özel SCAR eklentisi ile oyuncular hologram görüntüleri ile düşmanlarını şaşırtabilecekler.
  • SCAR Weapon Skin – Bu dijital kamuflaj kabuğu sayesinde oyuncular oyundaki en popüler saldırı tüfeklerinden birini kişiselleştirebilecekler.
  • Platinum Dog Tag – Bu özel, eşi olmayan künye Crysis 2 çokluoyuncu modunda toplanabilecek 250’nin üzerindeki künyeden farklı olarak sizi savaş alanındaki diğer oyunculardan ayıracak.

Crysis 2 Nano Edition ise gerçek Crysis hayranlarına hitap edecek ve Nanosuit’ten modellenmiş sırt çantası içine yerleştirilmiş çelik bir kutu içerisinde Limited Edition versiyonuna ek olarak oyunun ana karakteri “Prophet”in bir New York taksisinin üzerinde poz verdiği 28 santimlik heykelcik ve yüksek kaliteli bir çizim kitabı içerecek.

Bu arada oyunun standart ve Limited Edition versiyonlarının fiyatı 60$ olarak belirlenmiş. Nano Edition’ın fiyatıysa 200$. Türkiye satış fiyatları içinse bir süre daha beklememiz gerek.

Ayrıca EA ve Crytek, “Xbox 360” kapalı çokluoyuncu beta testlerinin sonbaharda başlayacağını da duyurmuşlar.

Crysis 2, 25 Mart 2011’de PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için 3D desteğiyle birlikte raflarda olacak.

Crysis 2 nano edition

Crysis 2 Nano Edition

Bir cevap yazın