Crysis 2 En İyi Grafikleri PC’de Sunuyor (Video Karşılaştırma)

Crysis 2’nin hangi platformda daha iyi göründüğünü merak ediyorsanız, haberimize göz atın.

Crysis 2 iki gün önce oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Artık aylardır cevabını aradığınız (şahsen böyle bir merakım olduğunu söyleyemem) sorunun cevabını verme vakti. Crytek, PC kökenli bir firma ve Crysis 2 ile ilk konsol oyunlarını geliştiriyorlar, bu nedenle birçok kişinin aklına şöyle bir soru takıldı; “acaba Crysis 2 en iyi grafikleri hangi platformda sunacaktı”.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Crysis 2’nin Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarında görsel olarak farkını gösteren bir video yayınlaşmıştık aslında. Fakat, bu videolardan bir galibiyet çıktığını söylemek zordu. Crysis 2, her iki platformda da üç aşağı beş yukarı aynı görsel kaliteyi sunuyordu. Şimdi, konsollar ile PC’nin karşılaştırmasını sunuyoruz. Burada fark bariz. Özellikle ışıklandırmalarda Crysis 2’nin PC versiyonu daha canlı.

Bu arada Uğur’un elinden okuyacağımız Crysis 2 incelemesinin biraz gecikeceğini hatırlatma gereği duyuyorum. Kafası bir hayli karışıkmış duyduğumuza göre. Crysis 2’nin süper geri zekalı yapay zekası yüzünden olabilir mi acaba?

PC – Playstation 3 Karşılaştırması

Xbox 360 – Playstation 3 Karşılaştırması

PC – Xbox 360 Karşılaştırması

Bir cevap yazın