Crysis 2 Bu Gece New York’u İstila Ediyor – Güncellendi

Crytek’in tropikal ada konseptinden vazgeçip rotasını başka bir adaya, Manhattan’a çevirdiğini bilmeyen kalmadı sanırım. İlk oyundaki olayların 3 yıl sonrasında, 2023’te geçecek Crysis 2’nin en büyük iddalarından biri, daha önce hiçbir sinema filminde veya oyunda karşımıza çıkmamış bir New York’la tanışacak olmamız.

Bugün ise New York sakinleri, sevgili şehirlerinin Crysis 2’de uzaylılar tarafından ne hale getirileceğini görme şansına erişecekler. Nasıl mı?

Crytek birkaç saat önce Twitter sayfasından, Crysis 2’den 20’şer dakikalık üç özel gösterimin yapılacağı bir etkinliğin müjdesini verdi.  Bizler de Times Meydanı’nda saat 22:00’da başlayacak (TSİ 05:00) bu enteresan etkinliğin videolarının bir an önce internete düşmesini bekleyeceğiz.

Güncelleme: Times Meydanı’ndan gelen ilk videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Aslına bakarsanız Times Meydanı’nda yayınlanan tek Crysis 2 videosu da bu gibi görünüyor. Crytek’in Twitter mesajından gaz alan New Yorklular, 50 saniye süren bu teaser‘la hayal kırıklığına uğramış olmalılar. Lakin Crysis 2’nin GDC 2010 videosu bile oyunla ilgili çok daha fazla fikir veriyordu.

http://www.youtube.com/watch?v=-7pBAgh-Db4

1 Yorum

Bir cevap yazın