“Crowd”dan Uç Nokta Sosyal Deneyim (Konsept)

Crowd (Kalabalık) adlı dizüstü uç nokta sosyal deneyim düşünülerek tasarlanmış.

Crowd Dizüstü - 1

Crowd dizüstü konsept tasarımı, kapağı bile işlevsel.

Desginboom‘da süren Fujitsu Lifebook tasarım yarışmasından bir başka inanılmaz konsept tasarımile karşınızdayız. Philipp Schaake tarafından tasarlanan ‘Crowd‘ (kalabalık) ile ileri teknoloji bir arayüzle uç nokta sosyal iletişim deneyimini sağlamak amaçlanmış. Schaake’nin bu tasarımı insan ve bilgisayarı arasındaki bağı daha da güçlendirmeye de aday gibi görünüyor.

Crowd Dizüstü - 2

Crowd dizüstü konsept tasarımı, nasıl klavye bu böyle?

Bir yanıyla Crowd normal bir dizüstü bilgisayar gibi, gündelik web, e-posta, sohbet, oyun vs. gibi gereksinimlerinizi karşılarken, ayrılabilen ekranı ve kapağında bulunan etkileşimli göstergeler sayesinde farklı ortamlara da ayak uydurabiliyor. Crowd‘un ele kolay arayüz tasarımı ile en basit işler bile eğlenceye dönüşebiliyor.

Crowd’un özellik listesinin en tepesinde bir sosyal etkileşim merkezine dönüşebilmesi ve gözalıcı sosyal ortam arayüzü bulunuyor. Bu dizüstünün sosyal ortam kipinde arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle veya ailenizle kesintisiz iletişimde kalırken son derece keyif alacağınıza ve deneyimin bir eğlenceye dönüşeceğine emin olabilirisiniz.

Crowd Dizüstü - 3

Bir cevap yazın