Creative MuVo Sport C100; Gerçek Sportmen…

Gün geçmiyor ki Creative yeni bir MP3 çalarını daha duyurmasın. MP3 çalar pazarının önde gelen firması Creative, bu defa karşımıza yeni sportif modeli MuVo C100 ile karşımıza çıkıyor.

İlk bakışta C100, Creative MP3 çalar ailesinin diğer üyelerinden çok daha farklı olan tasarımıyla dikkatimizi çekiyor. Diğer Creative modellerinden farklı olarak C100’ün 128 MB veya 256 MB olan kapasitesini SD/MMC kartlar ile daha da arttırabilmek mümkün. 512 MB’a kadar SD/MMC kart destekleyen ürün tek bir ince alkalin kalem pil (AAA) ile 18 saate kadar kesintisiz müzik dinleme imkanı sunuyor.

Creative MuVo Sport C100; Gerçek Sportmen


Dahili FM radyosu, MP3’lerinizden sıkılmanız durumunda size iyi bir alternatif sunuyor. USB 2.0 desteği ile maksimum hızda veri aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Dosya aktarımı için ek bir yazılıma ihtiyaç duymaması da ürünün bir diğer artısı. Sport adı tabii ki sadece tasarımının farklı olmasından kaynaklanmıyor. C100’ün menüsünde, kronometre ve geri sayım sayaçları da mevcut. Creative, C100’ü spor yaparken rahatlıkla kullanabilmeniz için paket içeriğine bir pazı bandı ve bir de ufak kasa dahil etmiş.

2 Yorum

Bir cevap yazın