Creative Labs’dan Inspire 6.1 6600 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Creative Labs'dan Inspire 6.1 6600 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Creative Labs'dan Inspire 6.1 6600 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Creative Labs, mühendislerine en iyi soruyu soran bir THG Türkiye okurunu Singapur’a davet ediyor! Creative Labs ile birlikte düzenlediğimiz, 6 ay boyunca devam edecek “”Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor” adlı etkinlik çerçevesinde, Creative’e en iyi soruyu soran bir THG Türkiye okuru, güzel bir Creative Labs ürünü kazanmakla kalmıyor, etkinliğimizin sonunda Creative Labs’ın Singapur’daki merkezine davet edilecek okurumuzun seçileceği, 6 kişilik listeye de giriyor.

Böylece bir THG Türkiye okuru bizimle Singapur’a giderek Creative Labs’ın üst düzey yetkilileri ile tanışma, merak ettiği soruları kendilerine bizzat iletme ve teknolojinin beşiği olan bu kenti gezme şansı bulacak.

Creative Labs'ın merkezi Singapur'da bulunuyor. Tüm dünyadan BT basınının seçkin üyeleri, "Creative Resources" adı verilen bu komplekste bir ürün lansmanına mutlaka katılmıştır. En iyi soruyu soran THG Türkiye okuru, bu tesisi gezme ve Creative Labs yetkilileri ile görüşme şansını elde edecek.

Creative Labs’ın merkezi Singapur’da bulunuyor. Tüm dünyadan BT basınının seçkin üyeleri, “Creative Resources” adı verilen bu komplekste bir ürün lansmanına mutlaka katılmıştır. En iyi soruyu soran THG Türkiye okuru, bu tesisi gezme ve Creative Labs yetkilileri ile görüşme şansını elde edecek.

Pasaportlarınızı hazırlayın! 6 ay sonra Singapur’u ziyaret edecek kişi belki de siz olacaksınız!

NOT: Singapur, Türkiye’ye vize uygulamamaktadır.

Singapur aynı zamanda turistik bir ülke.

Singapur aynı zamanda turistik bir ülke.

Creative Labs Inspire 6.1 6600 Talihlimiz Belli Oldu!

Creative Labs ve THG Türkiye işbirliğinde düzenlediğimiz “Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor” adlı etkinliğin ikinci ayağında Creative Labs Inspire 6.1 6600 hoparlör sistemini kazanan THG Türkiye okuru belli oldu.

Creative Labs'dan Inspire 6.1 6600 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Yüzlerce okurumuzdan gelen soruları geçtiğimiz haftalarda Creative Labs yetkililerine iletmiş ve gönderdikleri yanıtları Siz Sordunuz, Creative Labs Cevapladı – Hoparlör Sistemleri başlıklı yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Creative Labs yetkilileri yine en beğendikleri soruyu seçerek, soruyu soran CİHAN ŞİMŞEK‘in, Creative Inspire 6.1 6600 hoparlör sistemine hak kazandığını bildirdiler.

CİHAN ŞİMŞEK aşağıdaki sorusu ile bu ödüle hak kazanmıştır:

“İnsan kulağı 20 Hz ile 20 KHz arasındaki sesleri işitmeye kabiliyetli. DVD filmlere de bu frekanslar arasında kayıt yapılıyor. Dolby Digital film izlemek için 5.1 ses sistemine ihtiyacımız var. Bass seslerde bozulma olmasın diye sub-woofer ın alt sınırı 20 Hz olması gerekiyor. Fakat sizin slam teknolojisine geçtiğiniz sistemlerde alt sınır 30Hz ve yukarısı olarak görünüyor. Ama yine de 20 Hz ile 30Hz arasındaki seslerde woofer bozulma yapmıyor. Bunun sebebi nedir? Geliştirdiğiniz slam teknolojisinin bununla bir alakası var mı?”

THG Türkiye, bize Isparta’dan yazan CİHAN ŞİMŞEK’e ödülünü verebilmek için e-posta adresine gerekli bilgiyi iletmiştir.

CİHAN ŞİMŞEK, 6 ay sonunda Creative Labs yetkilileri ile tanışmak için Singapur’a davet edilecek kişinin seçileceği 6 kişilik aday listesinin ikinci sırasında yerini almıştır.

SIRA BELKİ DE SİZDE, NE DERSİNİZ?

Not: THG Türkiye ve Creative Labs, bu yazıda adı geçen hediyelerle ilgili olarak mücbir sebeplerden kaynaklanabilecek değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Ocak 2003 – Ses Kartları – ASLAN KAZIM ALTUNEL

Şubat 2003 -Hoparlör Sistemleri – CİHAN ŞİMŞEK

Mart 2003 -???

Nisan 2003 – ???

Mayıs 2003 – ???

Haziran 2003 – ???B

Bir cevap yazın