Creative Labs’dan CD-MP3 Slim 600 Kazanan Okurumuz Belli Oldu!

Creative Labs'dan CD-MP3 Slim 600 Kazanan Okurumuz Belli Oldu!

Creative Labs'dan CD-MP3 Slim 600 Kazanan Okurumuz Belli Oldu!

Creative Labs, mühendislerine en iyi soruyu soran bir THG Türkiye okurunu Singapur’a davet ediyor! Creative Labs ile birlikte düzenlediğimiz, 6 ay boyunca devam edecek “Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor” adlı etkinlik çerçevesinde, Creative’e en iyi soruyu soran bir THG Türkiye okuru, güzel bir Creative Labs ürünü kazanmakla kalmıyor, etkinliğimizin sonunda Creative Labs’ın Singapur’daki merkezine davet edilecek okurumuzun seçileceği, 6 kişilik listeye de giriyor.

Böylece bir THG Türkiye okuru bizimle Singapur’a giderek Creative Labs’ın üst düzey yetkilileri ile tanışma, merak ettiği soruları kendilerine bizzat iletme ve teknolojinin beşiği olan bu kenti gezme şansı bulacak.

Creative Labs'ın merkezi Singapur'da bulunuyor. Tüm dünyadan BT basınının seçkin üyeleri, "Creative Resources" adı verilen bu komplekste bir ürün lansmanına mutlaka katılmıştır. En iyi soruyu soran THG Türkiye okuru, bu tesisi gezme ve Creative Labs yetkilileri ile görüşme şansını elde edecek.

Creative Labs’ın merkezi Singapur’da bulunuyor. Tüm dünyadan BT basınının seçkin üyeleri, “Creative Resources” adı verilen bu komplekste bir ürün lansmanına mutlaka katılmıştır. En iyi soruyu soran THG Türkiye okuru, bu tesisi gezme ve Creative Labs yetkilileri ile görüşme şansını elde edecek.

Pasaportlarınızı hazırlayın! 6 ay sonra Singapur’u ziyaret edecek kişi belki de siz olacaksınız!

NOT: Singapur, Türkiye’ye vize uygulamamaktadır.

Creative Labs CD-MP3 Slim 600 Talihlimiz Belli Oldu!

Creative Labs ve THG Türkiye işbirliğinde düzenlediğimiz “Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor” adlı etkinliğin ikinci ayağında Creative Labs CD-MP3 Slim 600 kazanan THG Türkiye okuru belli oldu.

Creative Labs'dan CD-MP3 Slim 600 Kazanan Okurumuz Belli Oldu!

Yüzlerce okurumuzdan gelen soruları geçtiğimiz haftalarda Creative Labs yetkililerine iletmiş ve gönderdikleri yanıtları aşağıdaki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık:

Siz Sordunuz, Creative Labs Cevapladı – Kişisel Dijital Eğlence Ürünleri

Siz Sordunuz, Creative Labs Cevapladı – Hoparlör Sistemleri

Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor – Ses Kartları

Creative Labs yetkilileri, geçtiğimiz ay Kişisel Dijital Eğlence Ürünleri kategorisinde beğendikleri soruyu seçerek, soruyu soran VOLKAN ORHAN‘in, Creative CD-MP3 Slim 600’ü kazandığını bildirdiler.

VOLKAN ORHAN aşağıdaki sorusu ile bu ödüle hak kazanmıştır:

” Creative CD-MP3 Slim600 ürününüzde 960 sn (WMA)/480 sn (MP3)/192 sn (Müzik CD’si) şok koruması var. Bildiğim kadarıyla şok koruması, müziğin hafızaya alınıp hafızadan çalınması ile sağlanıyor. 192sn müzik CD’si için şok koruması çok yüksek bir değer. Diğer Discman’lerde en fazla 30sn şok koruması var ve bunlar çok pahalı modeller. Creative’de ise 192sn şok koruması var. CD’ler 44.1khz 16bit stereo ses kalitesinde, yani 192Kbyte/sn yapıyor. Eğer bunun için RAM kullandıysanız en az 36MB RAM gerekiyor. Müzik verilerine hızlı erişim için diğer Discman üreticilerinden farklı olarak hızlandırılmış CD sürücü kullanmış olmanız gerekiyor. Bunların yanında kumanda ve “crystal clear” ses kalitesi var. Bunun için güçlü bir ses işlemcisi gerekiyor. Bu özelliklerin çoğu hiçbir Discman’de yok ve bunun fiyatının 2-3 katı fiyata satılıyor. Teknolojiyi bu kadar ucuza getirmenizin altında yatan çalışmaları çok merak ediyorum.”

THG Türkiye, VOLKAN ORHAN’a ödülünü verebilmek için e-posta adresine gerekli bilgiyi iletmiştir.

VOLKAN ORHAN, 6 ay sonunda Creative Labs yetkilileri ile tanışmak için Singapur’a davet edilecek kişinin seçileceği 6 kişilik aday listesinin 3. sırasında yerini almıştır.

SIRA BELKİ DE SİZDE, NE DERSİNİZ?

Not: THG Türkiye ve Creative Labs, bu yazıda adı geçen hediyeler ve seyahat ödülü ile ilgili olarak, mücbir sebeplerden kaynaklanabilecek değişiklik ve iptalleri yapma hakkını saklı tutar.

Ocak 2003 – Ses Kartları – ASLAN KAZIM ALTUNEL

Mart 2003 -Hoparlör Sistemleri – CİHAN ŞİMŞEK

Nisan 2003 – Kişisel Dijital Eğlence Ürünleri – VOLKAN ORHAN

Mayıs 2003 – ???

Haziran 2003 – ???

Temmuz 2003 – ???B

Bir cevap yazın