Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor! Katılın, Kazanın!

Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor! Katılın, Kazanın!

THG Türkiye, bu ay Creative Labs firması ile işbirliğinde okurları için yeni bir çalışma başlatıyor. Bu çalışmanın amaçlarından birisi, Creative Labs ürünleri ve teknolojileri hakkında en çok merak ettiğiniz konuları Creative Labs’e ileterek, en yetkili mühendislerinin ağzından bu soruların cevaplarını sizlere aktarmak. Ayrıca çalışmamız süresince her ay soru soranlar arasında bir kişiye, mükemmel bir Creative ürünü hediye edilecek!

Bu yazımızda sizlere Creative Labs ile işbirliğinde yürüttüğümüz çalışmanın detaylarını iletecek, her ay hangi ürün grubu hakkında sorular sorabileceğiniz hakkında yönlendirmede bulunacak, soru sormadan önce Creative Labs’ı ve ürünlerini daha yakından tanımak isteyenler için bilgi verecek ve elbette bu çalışmaya nasıl katılacağınızı aktaracağız.

Nasıl Katılacaksınız?

Creative Labs ile yürüttüğümüz bu çalışmaya katılmanız çok kolay: Bu yazının sonunda yer alan başvuru formuna isminizi, size ulaşabileceğimiz geçerli e-posta adresini girdikten sonra, yine aynı formdaki “Creative Labs’a Sorunuzu İletin” kutusuna sorunuzu yazarak bize göndermeniz yeterli. Bu çalışma şöyle gerçekleşecek:

 • Hediye kazanma şansı elde edebilmeniz için, isminizi ve geçerli e-posta adresinizi doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekiyor. Creative Labs’ın hediyesini kazanmanız halinde size geri dönebilmemiz için bu gerekli.
 • Sorularınızı iki hafta boyunca bize iletebileceksiniz. THG Türkiye ekibi, en iyi soruları seçerek, aynı içerikteki soruları birleştirerek, bunları Creative Labs yetkililerine aktaracak ve ay sonunda cevaplarını yayınlayacak.
 • Geçerli sorular soran herkes o ayki hediyemizi kazanma şansı elde ediyor. Elbette ilerleyen sayfalarımızda ne tür sorular sorabileceğiniz konusunda sizlere yol göstereceğiz.
 • Geçerli sorular soran okurlarımız arasında her ay bir kişi bir Creative Labs ürünü kazanacak.
 • Birkaç ay boyunca devam edecek bu çalışma sona ererken, Creative Labs Türkiye Distribütörlerinin ve THG Türkiye’nin oluşturacağı bir jüri o ana kadar sorulmuş en iyi soruyu belirleyecek. Bu soruyu gönderen kişiyi, sürpriz bir “büyük ödül” bekliyor.
 • Her katılımcı istediği kadar soru gönderebilir. Her katılımcı o ayki hediyeimiz için tek isimle şans sahibi olabileceği için, çok soru göndermeniz şansınızı artırmayacak. Öte yandan büyük ödülümüz, “en iyi soruyu gönderene” verileceği için, çok (ve elbette iyi düşünülmüş) soru göndermeniz, bu büyük ödülü kazanma şansınızı artıracak.
 • Creative Labs’a soracağınız soruları aranızda tartışmanız, bu çalışma ile ilgili her türlü görüşünüzü iletebilmeniz, merak ettiklerinizi bize sorabilmeniz için THG Türkiye Donanım Forumları‘nda, Creative Labs için bir grup açmış bulunuyoruz. (Bu forumlara mesaj yazabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.)

17 Yorum

 1. HasanARSLAN

  merhabalar creative’nin internet sitesinde ”’

  Sound Blaster Digital I/O Module

  adlı ürünü gördüm satın almak istiyorum ama bulamıyorum.bu konuda ne yapmam gerekir.audigy2zs ses kartım var spidif çıkışına hoparlörlerimi bağladığımda cızırtı oluyor. bu cihazile digital ses alıp anfiye verebilir miyim..saygılar.

 2. Ziyaretçi

  bi soru soracaktım 5.1 ses sistemim war laptopum old. için creative x fi 5.1 harıcı ses kartı aldım ses sıstemının  1 cıkısı war ama ses kartında 3 yere bırden takamam gerekıyo yane stereo olarak kullanıyorum sıstemı o analog cıkısı nasıl 3 luye cewırıcem weya ne yapmam gerekıyor

 3. Hande

  Merhaba,

  benim “CREATIVE INSPIRE M4500 4+1 SPEAKER” ım var fakat adaptörü kayboldu. Şu an kullanamıyorum. Yedek parça nasıl temin ediliyor? Yardımcı olabilir misiiz?

 4. hacı öztürk

  mrb benim ses sistemim creative 4+1 7 yıl sorunsuz kullandım fakat son 3 aydır bas kapalı oldugu yogun ve bas acıkmıs gibi kaba bi cızırtı var ara ara kesiliyo fakat sürekli bunu yapmakta sürücüsünüde yükledim fakat kar etmedi yardımcı olursanız sevinirim

 5. Besim PERDAHCI

  Cambridge soundworks megaworks thx 550 5.1 sistemimi DELL Studio 1555 Model No PP39L notebookuma nasıl bağlayabilirim? Yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

 6. sevil

  merhaba
  CREATIVE INSPIRE 2500 2.1 SPEAKER ım var fakat adaptörü kumandası kayboldu. Şu an kullanamıyorum. Yedek parça nasıl temin ediliyor? Yardımcı olabilir misiniz?

 7. fatih

  merhaba inspire 2.1 tek hoparörden ses gelmiyor hoparörler sağlam jack ı yarım taktığımda ikisinden de ses geliyo tam takınca tekinden ses kesiliyor
  şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın