Creative Labs Bir THG Türkiye Okurunu Singapur’a Gönderiyor!

Creative Labs Bir THG Türkiye Okurunu Singapur'a Gönderiyor! Audigy 2 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Creative Labs Bir THG Türkiye Okurunu Singapur'a Gönderiyor! Audigy 2 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Creative Labs, mühendislerine en iyi soruyu soran bir THG Türkiye okurunu Singapur’a davet ediyor! Creative Labs ile birlikte düzenlediğimiz, 6 ay boyunca devam edecek “”Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor” adlı etkinlik çerçevesinde, Creative’e en iyi soruyu soran bir THG Türkiye okuru, güzel bir Creative Labs ürünü kazanmakla kalmıyor, etkinliğimizin sonunda Creative Labs’ın Singapur’daki merkezine davet edilecek okurumuzun seçileceği, 6 kişilik listeye de giriyor.

Böylece bir THG Türkiye okuru bizimle Singapur’a giderek Creative Labs’ın üst düzey yetkilileri ile tanışma, merak ettiği soruları kendilerine bizzat iletme ve teknolojinin beşiği olan bu kenti gezme şansı bulacak.

Creative Labs'ın merkezi Singapur'da bulunuyor. Tüm dünyadan BT basınının seçkin üyeleri, "Creative Resources" adı verilen bu komplekste bir ürün lansmanına mutlaka katılmıştır. En iyi soruyu soran THG Türkiye okuru, bu tesisi gezme ve Creative Labs yetkilileri ile görüşme şansını elde edecek.

Creative Labs’ın merkezi Singapur’da bulunuyor. Tüm dünyadan BT basınının seçkin üyeleri, “Creative Resources” adı verilen bu komplekste bir ürün lansmanına mutlaka katılmıştır. En iyi soruyu soran THG Türkiye okuru, bu tesisi gezme ve Creative Labs yetkilileri ile görüşme şansını elde edecek.

Pasaportlarınızı hazırlayın! 6 ay sonra Singapur’u ziyaret edecek kişi belki de siz olacaksınız!

NOT: Singapur, Türkiye’ye vize uygulamamaktadır.

Singapur aynı zamanda turistik bir ülke.

Singapur aynı zamanda turistik bir ülke.

Creative Labs Audigy 2 Talihlimiz Belli Oldu!

Creative Labs ve THG Türkiye işbirliğinde düzenlediğimiz “Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor” adlı etkinliğin ilk ayağında Creative Labs Audigy 2 ses kartını kazanan THG Türkiye okuru belli oldu.

Creative Labs Bir THG Türkiye Okurunu Singapur'a Gönderiyor! Audigy 2 Kazanan Okurumuz da Belli Oldu!

Yüzlerce okurumuzdan gelen soruları geçtiğimiz haftalarda Creative Labs yetkililerine iletmiş ve gönderdikleri yanıtları Creative Labs Sorularınızı Cevaplıyor – Ses Kartları başlıklı yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Geçtiğimiz süre zarfında Creative Labs yetkilileri en beğendikleri soruyu seçerek, soruyu soran ASLAN KAZIM ALTUNEL‘in, Creative SoundBlaster serisinden Audigy 2 ses kartı ödülüne hak kazandığını bildirdiler.

ASLAN KAZIM ALTUNEL aşağıdaki sorusu ile bu ödüle hak kazanmıştır:

“Audigy ses kartları ile 24 bit ve 96khz. ses örnekleme yapabilmek artık mümkün, fakat bilindiği gibi insan kulağı ancak 20Hz. ile 20Khz. arası sesleri duyabilir, ve yaş ilerledikçe insan kulağının duyabileceği max ses frekansı ise düşer, örneğin ben 26 yaşında max. 16-17Khz. ‘e kadar olan sesleri duyabiliyorum, max. 20Khz. olarak hesaplasak bile bunun örnekleme frekansı için 40Khz. yeterli olacaktır, ama Audigy ses kartı ile mümkün olan 96Khz. de ses örnekleme yapmak nereye kadar faydalı ve gerekli olabilir? İnsanlar nasıl bu kadar ince farkı hissedebilecekler?”

THG Türkiye, ASLAN KAZIM ALTUNEL’e ödülünü verebilmek için e-posta adresine gerekli bilgiyi iletmiştir.

ASLAN KAZIM ALTUNEL, 6 ay sonunda Creative Labs yetkilileri ile tanışmak için Singapur’a davet edilecek kişinin seçileceği 6 kişilik aday listesinin Aralık ayı sıralamasında yerini almıştır.

Not: THG Türkiye ve Creative Labs, bu yazıda adı geçen hediyelerle ilgili olarak mücbir sebeplerden kaynaklanabilecek değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Aralık 2002 – Ses Kartları – ASLAN KAZIM ALTUNEL

Ocak 2003 – Hoparlör Sistemleri – ???

Şubat 2003 -???

Mart 2003 – ???

Nisan 2003 – ???

Mayıs 2003 – ???B

Bir cevap yazın