Creative’den Taşınabilir Sound Blaster Ses Kartı

pdt Creative Labs, Sound Blaster Digital Music isimli taşınılabilir ses kartını duyurdu. Anakartların üzerinde sunulan standart ses kartları size yetersiz geliyorsa, USB portundan kolaylıkla bağlayabileceğiniz, müzik CD’lerinden MP3 ve WMA parçaları üretip dinleyebileceğiniz, standart bir PDA’den daha küçük ve hafif bir ürün olan Sound Blaster Digital Music, üzerinde bulunan Optik Dijital giriş ve çıkışları, Analog Line-In ve Line-Out portları, ses ayarı yapılabilen kulaklık girişi ve mikrofon girişi ile kullanıcılara çok geniş bağlantı olanakları sunuyor. Kolayca bağlanabilen bu ses kartı notebook’unuzu veya PC’nizi gelişmiş bir stereo sisteme dönüştürüyor. Sound Blaster Digital Music paketinden çıkan Creative MediaSource™ yazılımı ile MP3 ve WMA parçaları oluşturup yönetmek ve gelişmiş müzik uygulamaları yapmak mümkün. Sound Blaster Digital Music ‘in sunduğu bazı özellikler şöyle:* MP3 için Bass Boost ve Noise Removal (Gürültü Temizleme) özellikleri.

* 10 bant grafik equalizer.

* Farklı ses seviyesindeki MP3 parçalarında ses ayarı yapma gereksinimini ortadan kaldırmak için SVM™ (Akıllı Ses Yönetimi).

* Audio Cleanup özelliği ile MP3 ve WAV dosyalarındaki rahatsız edici sesleri temizleyebilme.

* CMSS 3D® (Creative Multi Speaker Sound) teknolojisi sayesinde, stereo kulakık veya speakerlar ile sorround ses elde etme imkanı.

* USB portundan beslendiği için adaptör gerektirmez.

Bir cevap yazın