Compex Kasım 2008

Bu yıl 33’üncüsü düzenlenen COMPEX 2008 Uluslar arası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarını sizler için gezdik. COMPEX, bu yıl da Lütfi Kırdar Uluslar arası Kongre Sergi Sarayında, 20 – 23 Kasım tarihlerinde düzenlendi. Katılımın, internetten ücretsiz davetiye alan herkese açık olduğu fuara, gençlerin ilgisi daha yoğundu. Intel sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye’nin ilk büyük oyun festivali GameX’e bu yıl da COMPEX ev sahipliği yaptı. Fuar yetkililerinden, COMPEX 2008 bu yıl 100 bin dolayında ziyaretçinin beklendiğini öğreniyoruz. COMPEX 2008 Türk Telekom ana sponsorluğunda düzenleniyor, diğer başlıca sponsorlar GameX sponsoru Intel ve resmi mağaza sponsoru Media Markt.

Bu tünel nereye çıkıyor acaba.

Bu tünel nereye çıkıyor acaba.

Lütfi Kırdar Kongre merkezine ulaşım oldukça rahat, fuar Taksim’e yürüme mesafesinde metro, otobüs gibi toplu taşıma araçları ile trafiğe takılmadan İstanbul’un her yerinden rahatlıkla fuara ulaşabiliyorsunuz.

Yasak kardeşim aşağıdan dolaş!

Yasak kardeşim aşağıdan dolaş!

Hilton Otel’inin hemen aşağısından fuara giden yol trafiğe kapatılmış inşaatta çalışan görevlinin, yol kapalı uyarısı ile gezi parkından dolaşarak yolumu az uzatmış olsam da fuara ulaşıyorum. Fuarın hemen yanında nereye çıktığını bilmediğim bir tünel inşaatı var neyse ki fuara gelenler için bir engel oluşturmuyor. Fuar girişinde Metal detektörü unutulmamış, daha sonra davetiyeleri kontrol eden bayanlarla karşılaşıyorsunuz, davetiyeler ücretsiz olduğu için davetiye numaranızı vermeden de fuara girebiliyorsunuz. Davetiyeler fuara katılım sayısını belirlemek için düşünülmüş sanırım.

Yazıya ilişkin TGForumz tartışmamıza katılın…

Bir cevap yazın