Company of Heroes Online Duyuruldu

Relic Company of Heroes Online’ı duyurdu. Ücretsiz oynanabilecek en kapsamlı strateji oyununa hazır olun.

Son yılların en başarılı strateji oyunlarından biri de kuşkusuz Company of Heroes’dur. Özellikle ilk Company Heroes oyunu, oyuncular tarafından büyük ilgi görmüş ve iyi satış rakamlarına ulaşmıştı. Daha sonra oyun için piyasaya sürülen ek paketlerde bu başarıyı perçinlemişti.

Tam strateji severler acaba Company of Heroes serisi bitti mi diye tartışırken Relic, Company of Heroes Online’ı duyurdu. Company of Heroes Online, serinin diğer oyunlarından farklı bir yapıya sahip olacak ve ücretsiz oynanabilecek tıpkı FIFA online, Battlefield Heroes gibi.

Oyun hakkında henüz fazla bir bilgimiz yok ama klasik CoH oynayışını ve atmosferini Company Heroes Online’da da göreceğimiz tahmin ediyoruz. Oyun için yayınlanan ilk video da bu tahminimizi kuvvetlendiriyoruz diyebiliriz.

Company of Heroes Online, bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek. O zamana kadar bekleyemem diyorsanız merak etmeyin Relic, oyun piyasaya sürülmeden bir de beta testi düşündüğünü açıkladı.

Company Heroes Online hakkında daha fazla bilgi ve oyun içi resimler için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oyun için yayınlanan ilk video ise aşağıda.

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    İçine paralı bi mağaza açarlar oh mis.Yenisini yapmaları lazımdı,gelişen teknolojiyle starcraft 2ye rakip olacak şekildeeah.ama şu an ki durumla ccc raynor reyiz ccc, ccc korhal ülkü ocakları ccc.

Bir cevap yazın