Command & Conquer İçin Özel ve Sürpriz İçerik

16 Mart 2010’da piyasaya çıkacak ve C&C serilerinin en yeni üyesi olma unvanına sahip Command & Conquer 4: Tiberian Twilight’ın ön incelemesini daha önce yayınlamıştık. Birkaç bilindik video ve görsel dışında adına yenilik göremediğimiz Tiberian Twilight için bir şeyler beklerken gene bir C&C Sneak Peek’i ile karşı karşıyayız.

Sneak Peek gizlice ya da sinsice, gelecek olan bir yenilik için, ön bakış manasını taşıyor. Oyun aleminde bu terimi en çok C&C serileri kullanıyor. En son bu terimi Red Alert 3’de görmüştük ve oyunun koleksiyon paketinde birçok görsel materyal vardı. Resmi sitede yayınlanan haber gene önceden olduğu gibi bizleri bir gizeme sürüklüyor. Haberdeki resim ise çözmemiz gereken bir sırrı taşıyor

c&c exclusive

Bu arada unutmadan haber içeriğinde firma daha önce hiç yapmadıkları bir şeyi yapacaklarına değinmişler. Bu gizem ise Command & Conquer 4: Tiberian Twilight’den önce 2010’un başında açığa çıkacakmış Bunun bir çizgi roman olması olasılığı var ama basit değil mi dedirtiyor. Son yıllarda çıkan birkaç oyunun çizgi romanı yapılmaya başlanılmıştı. C&C’de bu rüzgara kapılmış olabilir.

Resmin tasvirini yapmak isterim, sizlerde bir şeyler yazın bence. Şunu beraber çözelim. Resmin üst kısmında bence bakış açımız Afganistan  sırtları, boş alan ise Hazar Denizi. Alt tarafta ise Londra’daki Westminster Sarayı ve Big Ben Tiberium parçaları tarafından yutulmuş durumda. İçimden bir ses çizgi roman dese de bu kadar basit olmasın yahu diye mantıken diretiyorum.

5 Yorum

  1. Ziyaretçi

    abicim ben call off duty modernde 3 bölüm karlı bölümde takıldım hani depoyu basıyorlarya ben orda ne yapmalıyım c4 yerleştirdik ama künyesi yok yardımcı olabilirsen sevinirim

Bir cevap yazın