Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Ön İnceleme

“Kane, her günün ardından,
Senden bir ümit var.
Hep Gelecekmiş gibisin,
İçimde bir duygu.
Gözümde bir hayal,
Sanki Nuke atacakmış gibisin.” The Forgotten Orhan

command and conquer 4 ön inceleme 11Şu resme bakar mısınız? İşte Command and Conquer serisi böyle bir seviyeye ulaştı. 10 yılı aşan bir süredir Command and Conquer oynuyoruz. Tiberium savaşları, Red Alert ve Generals ile bize dünyada bahşedilen ömrümüzü bir parçasını şuursuzca harcadık. Bu süre biraz daha uzayacak, serinin son oyunu Command & Conquer 3: Tiberium Wars ve ek paketi Kane’s Wrath ile oyuncuları uzun süre oyalayan yapımcılar 2009 yazı ortalarına doğru Command and Conquer 4: Tiberian Twilight’ı duyurmuşlardı.

Bilmeniz gereken önemli bir husus var. Yapımcılar Command and Conquer Tiberian Dawn serisini Tiberian Twiligt ile bitiriyorlar. Bir diğer tanım ise Kane’nin hikayesi sonlanıyor da olabilir. Tasarımcı, senaryo lideri ve özellikle hikaye yazarı olan Samuel Bass bir sitede şöyle bir açıklama yapmıştı “Command & Conquer 4 is pretty different from anything we’ve done before.” Kısacası altın vuruşu yapmışlar *<8D. Onca senedir süre gelen savaş Tiberian Twilight ile bitiyor.

6 Yorum

 1. İbrahim

  Merhabalar…

  C&C 4 için yazınızı okudum ve çok beğendim .

  Bu oyunu çok seviyorum ama bu sürümü bi türlü oynamayı beceremedim, ea account oluşturdum sitede profil bilgilerimi girdim fakat oyunu açtığımda email ve passwordu giriyorum ama kabul etmiyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin.

  Şimdiden teşekkürler.

 2. Talha Turhal

  Merhaba İbrahim, öncelikle teşekkür ederim. Bana e-posta ve şifreni girince aldığın hata mesajını yazar mısın? Ona göre bir şeyler söyleyeceğim.

Bir cevap yazın