Command & Conquer 4 Betasına Katılma Şansı

Geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde sizler için Command & Conquer 4: Tiberian Twilight’ı denemiş ve bir ön inceleme yazmıştık. Bir kaç gün önce de beta sürecinin halka açık hale geleceğini sizlere bildirmiştik. Nihayet o gün geldi, açık konuşmak gerekirse bu kadar erken beklemiyorduk.

Beta programı EA Games ve Gamespot sitesi ortaklığıyla gerçekleştiriliyor. Çok uğraşmıyorsunuz, yapmanız gereken Gamespot sitesine üye olmak. Siteye üye olduktan sonra C&C4: Tiberian Twilight Open Beta sayfasına girip kaydınızı gerçekleştiriyorsunuz.

command and conquer 4 ön inceleme 9

Sizce kim yener?

Beta Kayıt Yönergesi:

  1. İlk olarak Gamespot’a üye olmak için kayıt sayfasına buradan ulaşmalısınız. “Join now for FREE!” başlığı altında yer alan bölümleri doldurup kayıt işlemlerinizi bitirin.
  2. Kayıt işlemi sonrası C&C4 Open Beta sayfasına buraya tıklayarak ulaşın.
  3. C&C4 Open Beta sayfası açılınca iki tane kayıt butonu göreceksiniz. Sol taraftaki “If you are already a member” yazan bölümde yer alan “Sing up” butonuna tıklayın.
  4. Ekrana gelen profil bilgilerinizi ve e-posta adresinizi kontrol edin. Katılım şartlarını okuduktan sonra kabul edip “Register” butonuna tıklayın.
  5. E-posta adresinize bir e-posta gelecek.

Bu gelen e-posta iki farklı durumu içerebilir, şimdiden hazırlıklı olun. E-posta beta indirme linki ve key içerebileceği gibi listeye alındınız gibi bir metin de içerebilir. Baya bir yoğunluk söz konusu, üzülmeyin eğer bekleme listesine alınırsanız 2-3 gün içerisinde tekrar bir e-posta alacaksınız. Bir kaç gün geç de olsa betayı deneyebileceksiniz. Bol şans *<8D

1 Yorum

Bir cevap yazın