Command & Conquer 4 Açık Betasına Katılmak İçin İkinci Fırsat

Bundan yaklaşık bir ay önce Gamespot’un C&C 4 açık betasına key dağıttığının haberini vermiştik. Ancak Gamespot belli bir sayıda key dağıttıktan sonra daha sonra tekrar dağıtılacağını bildirip ortalıktan kaybolmuştu. Eğer bir ay önce key alamadıysanız/haberi görmediyseniz bu sefer fırsatı kaçırmayın.

Beta Kayıt Yönergesi:

 1. İlk olarak Gamespot’a üye olmak için kayıt sayfasına buradan ulaşmalısınız. “Join now for FREE!” başlığı altında yer alan bölümleri doldurup kayıt işlemlerinizi bitirin.
 2. Kayıt işlemi sonrası C&C4 Open Beta sayfasına buraya tıklayarak ulaşın.
 3. C&C4 Open Beta sayfası açılınca iki tane kayıt butonu göreceksiniz. Sol taraftaki “If you are already a member” yazan bölümde yer alan “Sing up” butonuna tıklayın.
 4. Ekrana gelen profil bilgilerinizi ve e-posta adresinizi kontrol edin. Katılım şartlarını okuduktan sonra kabul edip “Register” butonuna tıklayın.
 5. E-posta adresinize bir e-posta gelecek.

Bu gelen e-posta iki farklı durumu içerebilir, şimdiden hazırlıklı olun. E-posta beta indirme linki ve key içerebileceği gibi listeye alındınız gibi bir metin de içerebilir. Baya bir yoğunluk söz konusu, üzülmeyin, eğer bekleme listesine alınırsanız 2-3 gün içerisinde tekrar bir e-posta alacaksınız. Bir kaç gün geç de olsa betayı deneyebileceksiniz.

11 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Oruç Dim kardeşim Siteye üye oldum ve oyunu dün indirdim key kode verildi ve girdiğim zaman CC4 beta sitesinde şu hatayı alıyorum  ”

  Entitlement already exists on this account. Please enter another valid 12-digit code or contact the retail provider for further assistance

  ” sanırım verilen key kullanılmış. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 2. Ziyaretçi

  yeni üyelik alamıyorum malesef Sign out olmuyor siteye girdiğim zaman oto olarak almış oldugum üyelikle giriyor cıkamıyorumda aksilikler ard arda anlayacağınız. Ama şuan key girmeden oyuna girdim ve oynuyabiliyorum online olarak. Key ney için lazım gameplay için değilmiydi peki? Eğer onun içinse ben onu girmedende oynayabildim ilginçtir

 3. Ziyaretçi

  Key’i EA hesabıma aktivite ederken ilk yazdığım hatayı alıyordum zaten. yapmaktan vazgeçip oyuna girdiğimde ise direk online olarak oynayabildim ve ilk defa oynuyorum bu oyunu dostlar. Bence benim gibi sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa oyuna girip online deneyipte aktivite etmeyi deneyebilirler diye düşünüyorum

 4. arda

  arkadaşlar oynu aldım ea dan uyelik de aldım fakat registration key bulamıyorum hiçbiryerden gamespotun verdigini de kullandımk zaten kullanılmış diyor.Ne yapmam lazım yardım edin :S

Bir cevap yazın