Comdex Sonbahar 2002 – 2. Gün Yeni Ürünlere Doğru Hızlı Bir Yarış

Williams F1

HP standında bu yıl Williams F1 yarış arabası vardı ve bazı görüşmeler ve ürün tanıtımları sergi salonunun dışında, otel odalarında yapıldığı için, oradan oraya koştururken biz de kendimizi Las Vegas’ı turlayan yarış otoları gibi hissettik.

Comdex 2002 GeForce FX‘in çıkışına odaklanmıştı. Ancak 2. gün yeni hikayeler yakalamak için otel odasından otel odasına koşturduk. Bugün biraz heyecanlı olmamızın nedeni, belki iki özel hikaye yakalama şansımızın olması. Bunlar elbette GeForce FX kadar yankı uyandıracak şeyler değil ama yine de günümüzü kurtardı ve beklediğimizin ötesinde şeyler bulabildik.

NVIDIA

Bugünkü ziyaretlerimizin dışında, Lars GeForce FX ile ilgili ilave bilgilerle ve yorumlarla çıkageldi. Bu ürünün çıkışıyla ilgili söylentilerin sonu gelmiyor. NVIDIA henüz çıkmamış ürünü hakkında insanları konuşturmayı gerçekten iyi başarıyor. Bu konuda çok sözü olmayan tek kesim, NVIDIA’nın bugün ziyaret ettiğimiz OEM müşterileriydi ve bize GeForce FX hakkında verebilecekleri fazla bilgi yoktu. En bariz soru, “Kartlar ne zaman piyasaya çıkacak?” idi ve bu soruya cevap bulabilmek için çok sayıda üreticiye gittik. Cevap klasikti: NVIDIA’dan işlemciler gelir gelmez. Bu yüzden, bu canavarı ne zaman satın alabileceğinize ilişkin kesin cevap kimsede yok ve bu da lansmanın gizemine tuz biber ekliyor.

Bir cevap yazın