Colin McRae Dirt 3’den İlk Ekran Görüntüleri

Geçtiğimiz hafta ilk videosuna merhaba dediğimiz Dirt 3’ten ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Birisi çıkıp bu artık Colin McRae değil Ken Block Dirt 3 dese, aksini iddia edemezdik sanırım. Zira Codemasters, pek de hoşlanmadığım bir şekilde (ki benim gibi birçok yarışsever olduğunu da biliyorum), Dirt 2’den sonra Dirt 3’ü de son zamanların flaş ismi Ken Block’la pazarlıyor. Evet, Ken Block’un gerçekten çok başarılı bir rallici olduğu ve hızla Colin McRae’in tahtına doğru direksiyon salladığı şüphe götürmez; ancak Codemasters’ın Ken Block’u kapak tasarımından videolara, oyunun içindeki hemen her delikten oyun pazarlama etkinliklerine kadar (Dirt 2’yi anımsayın) her yerde karşımıza çıkar hale getirmesi de fena halde rahatsız edici.

Elbette bu rahatsız edici durum, Colin McRae Dirt 3’ün kendi alanında yine rakipsiz olacağı gerçeğini değiştirmiyor. Üstelik Codemasters’tan gelen bilgilere bakacak olursak Dirt 3, daha önceki herhangi bir Codemasters oyunundan çok daha fazla araç, pist ve içerikle birlikte geliyor. Buna geliştirilmiş görseller (yine EGO motoru), daha gerçekçi sürüş dinamikleri ve Codemasters’ın F1 2010’da da kullandığı gerçekçi hava şartları ve fizik kuralları da dahil, doğal olarak.

Büyük bir olasılıkla 2011’in ikinci yarısından sonra raflarla buluşacak Colin McRae: Dirt 3, geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk videosunun ardından bugün de ilk ekran görüntüleriyle karşımızda.

Buraya tıklayarak Colin McRae: Dirt 3 galerimize gidebilir ve yayınlanan enfes ekran görüntülerine bir göz atabilirsiniz.

Dirt 3 SS4

2 Yorum

Bir cevap yazın