CoD: MW 2’yi Özel Sunucu Desteği Eksikliği Yüzünden Boykot Edenler Ne Oynuyorlar?

MW2 Boykot

Yorumsuz.

Anlaşılan o kadar gürültüye gerek yokmuş.

2 Yorum

 1. Tahir Meylani

  Boykot grubunda olupta COD MW2 alanlar gruptan atıldı. Ayrıca bu tür grupların nasıl oluştuğunu hepimiz biliyoruz. Arkadaşlar arasında davet yoluyla yayılan bu tür gruplar aslında herkesin o fikirde olduğunu göstermez. Bir kısım sadece arkadaşından davet geldiği için gruba girmeyi kabul eder.

  Diğer bir konu ise; Staem statsa baktığımız zaman MW2 Multiplayer en çok oynanan oyun olarak gözüküyor. MW2 oynamak için artık Steam mecburi o yüzden mw2 oynayan oyuncu istatistiği oldukça artımş durumda.

  Reklamın iyisi kötüsü olmaz lafı ise bir kez daha gerçek oldu. Dedicated server boykotu ilginç bir şekilde MW2 için reklam olarak geri döndü PC satışları arttı.

  Asıl merak ettiğim bundan 1-2 ay sonra ne olacak. Acaba hala bu kadar MW2 multiplayer oynayan olacak mı? Ya da PC platformunda satışlar nasıl devam edecek. Çünkü oyunu ilk gün alan büyük bir kesim dedicated serverın ne olduğunu bile bilmiyor.

   

 2. Uğur Yurtsever

  İlk oyundan çok daha uzun soluklu bir çoklu oyuncu deneyimi sunan Modern Warfare 2’nin 1-2 ay içinde eskiyeceğini düşünmüyorum. Lakin ön siparişlerini iptal eden boykotçuların çok büyük bir kısmı tıpış tıpış gidip “retail” MW2 lerini aldılar, satış rakamları bunu gösteriyor zaten. 

  Herşeyi geçtim IW turnayı gözünden vurdu. Ortada da gerçekten çok başarılı bir oyun var. İşin rekabete dayalı boyutundaysa bir çok MW klanı MW2 üzerinde çalışmalara başladı bile.

Bir cevap yazın