CES 2003 1.Gün – Güzel Günler Geri Geldi

CES 2003 1.Gün - Güzel Günler Geri Geldi

Eğer Las Vegas Toplantı Merkezi’nin etrafında zahmetle yürümekten zevk alıyorsam, bugün cehennemde soğuk bir gün olmalı. Bu biraz Comdex’in insanın damağında bıraktığı kötü tadın aylardır geçmemesinden, biraz da bu tip bir gösterinin bende yarattığı endişenin bugün için azlığından kaynaklanıyor. Yine de CES 2003 hep farklı olmuştur.

Fuarı ya Rockefeller düzenliyor, ya da bu şirketlerin mali durumlarına büyük güvenleri var. Tıpkı eski günlerdeki gibi büyük ekranlar ve kocaman standlar.

Fuarı ya Rockefeller düzenliyor, ya da bu şirketlerin mali durumlarına büyük güvenleri var. Tıpkı eski günlerdeki gibi büyük ekranlar ve kocaman standlar.

Aslında burayı seviyorum. Siz sevgili okuyucular, siz olsaydınız siz de severdiniz. Buradaki tempo çok yüksek; her koridorda, her türlü şık oyuncak ve cihaz bulunuyor. Kendinizi oyuncakçı dükkanında gibi hissediyorsunuz.

CD etiketleme kadar sıradan bir şey bile bu seneki CES'de beş yıldızlı bir muamele görüyor.

CD etiketleme kadar sıradan bir şey bile bu seneki CES’de beş yıldızlı bir muamele görüyor.

CES 2003 kendinizi gelecek konusunda iyimser hissetmenizi sağlıyor. Teknoloji sektöründeki uzun süren ekonomik durgunluktan sonra, bu tabii ki iyi bir şey. Mutluluk yuvamızı bulduk diyebiliriz. Tabii bu, duvara asılabilir zarif televizyonların ve her insana kendini cep telefonu canavarı gibi hissettiren Bluetooth kulaklıkların arzu nesneleri gibi sunulduğu başka bir müsriflik yarışı da olabilir.

JABRA FreeSpeak adlı ürün, Bluetooth telefonlar için 99$'dan, Bluetooth olmayan telefonlar için ise başlık ve Blutooth adaptörü gibi cihazlarla beraber 179$'dan satılıyor. Unutmayın, havalı olmak için bunlardan almak şart, ya da bana öyle anlattılar.

JABRA FreeSpeak adlı ürün, Bluetooth telefonlar için 99$’dan, Bluetooth olmayan telefonlar için ise başlık ve Blutooth adaptörü gibi cihazlarla beraber 179$’dan satılıyor. Unutmayın, havalı olmak için bunlardan almak şart, ya da bana öyle anlattılar.

Bir cevap yazın