Cerberus Network İle Mass Effect 2’ye Bağlanın

Mass Effect 2 ile Cerberus Network adıyla ücretsiz bir içerik sisteminin geleceğini biliyorduk. Ancak Dr. Ray Muzyka oyuna hatırı sayılır oranda derinlik katacak oyun içi içerik portalı Cerberus Network’ten ayrı olarak ücretli içerikler de yayınlayacaklarını vurgulamıştı.

Oyunu indirilebilir ufak içeriklerle çok daha zenginleştirecek ve oyuncuları Mass Effect evreniyle daha içli dışlı hale getirecek Cerberus Network ile ilgili yayınlanan bilgileri, geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık.

Oyunun çıkışıyla beraber, Cerberus Network üzerinden ekstra bir görevin ve grubumuza katılabilecek bir paralı askerin (Zaeed) oyuna ekleneceği; bir süre sonra da Hammerhead isimli yeni bir arazi aracının, yeni silahların ve zırhların  yayınlanacağı açıklanmıştı.

Ancak dün gelen haberler Zaeed’e bir süre daha kavuşamayacağımızı gösteriyor. Zira yapımcılar, bu yeni karakteri oyuna ekleme işini bir süre daha erteleme kararı almışlar.

Bilmeyenler için tekrar hatırlatalım. Mass Effect 2’ye orijinal olarak sahip olan oyunseverler, oyunlarıyla beraber gelecek Cerberus Network Card sayesinde Cerberus Network hesaplarını açabilecekler. Oyunu bir arkadaşınızdan ödünç aldıysanız, Cerberus Network için 15$ ödemeniz gerekli.

Mass Effect 2’nin Xbox 360 ve PC platformları yanında PS3 için de geliştirilmesi gündemde mi? Uzun süredir bir muamma olarak ortalıkta gezinen bu konu hakkındaki son gelişmelere bir göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mass Effect 2 incelememizi merak ettiğinizi biliyoruz. Biz de merak ediyoruz açıkçası. Sanırım bu konuda oyunun raflarla buluşma tarihini beklemek durumundayız.

Bir cevap yazın