Cep Telefonu Melodinizi Hitler’in Sözleri İle Değiştirirseniz Hapse Girebilirsiniz

Tabi ki Almanya’da.

İkinci Dünya Savaşı’ndan yenik ayrılan Almanya, ülkeyi bu savaşa sokan Nazi partisini kapatmış ve tüm Nazi propagandasını yasaklamıştı. Tabi buna Nazi Partisinin başkanı Adolf Hitler propagandası da dahil.

Özellikle Almanya’da Adolf Hitler propagandası için müthiş bir sansür var. Eğer bu sansürü delerseniz hapse bile girebilirsiniz tabi ki Almanya’da yaşıyorsanız.

Hitler Parodi Videosu

telegraph gazetesinin haberine göre, Hamburg treninde yolculuk yapan 54 yaşındaki bir Alman vatandaşı, cep telefonu melodisini Hitler’in “Tüm Yahudilerin Yok Oluşu” sözüyle değiştirmiş. Bu durumu fark eden bir yolcu hemen durumu polise haber vermiş. Polis, 54 yaşındaki talihsiz Alman vatandaşını hemen gözaltına almış ve cep telefonuna el koymuş.

Ayrıca polisin cep telefonunda yaptığı inceleme pek çok Hitler resmi bulunmuş. Hitler propagandasını yasaklayan yasaları çiğnediği gerekçesiyle tutuklanan Alman vatandaşı, şimdi hapis tehlikesi ile karşı karşıya.

O zaman siz siz olun yolunuz Almanya’ya düşerse internette Hitler’in resimlerine bile bakmayın.

1 Yorum

  1. Manik

    adamlardaki demokrasi anlayışı süper… Bunak herif hala Avusturya’lının kuklası olduğunu anlamamış… Ressam olmak için bir okula gitmiş kabul edilmeyince Yahudi düşmanı olmuş… kim mi? Adolf Hitler tabi tüm ekonomiyi onlara kaptırırsanız başka bir şey olmasını beklemek saflık olur…

Bir cevap yazın