CeBIT 2003 – 1. Gün: Yağmurlu Bir Başlangıç

CeBIT 2003 - 1. Gün: Yağmurlu Bir Başlangıç

Dünyanın en büyük bilgisayar ticari fuarı Çarşamba sabahı kapılarını Hanover’de açtı. Oraya doğru yol alırken, sade atmosfer kendini hissettirdi – toplu taşıma araçlarındaki her zamanki büyük kalabalıktan eser yoktu. Arabayla gelen ziyaretçiler için, açık alanda yeteri kadar park alanı mevcuttu. THG iyi bilinen üreticileri ve ortaklarını ziyaret ederek sıkı bir çalışmaya başladı.

FSP Güç Kaynakları

FSP, ürün portföyüne iki ilgi çekici ürün daha eklemiş. Özellikle kasa modifikasyoncuları için ilginç gelecek ürünlerden biri Aurora PSU FSP300-60PN(PF) (vergiler hariç 100$), diğeri FSP350-60PN(PF) (vergiler hariç 120$). Ürünlerin adındaki ilk rakamlar (sırasıyla 300 ve 350) Watt değerini belirtiyor.

Aurora'nın en çarpıcı özelliği, fanındaki mavi arka plan aydınlatması. Normal bir yük altında, fanın ses seviyesi 20 dB(A) altında seyrediyor.

Aurora’nın en çarpıcı özelliği, fanındaki mavi arka plan aydınlatması. Normal bir yük altında, fanın ses seviyesi 20 dB(A) altında seyrediyor.

Çok fazla gelişmiş ve aşırı bir özelliği yok; bunun yerine “ekolojik güç kaynağı” unvanını göz dikiyor. Bu seri 250 – 300 Watt arası yük için tasarlanmış.

Bekleme konumunda, FSPXX-60GRE 1 Watt'dan az enerji tüketiyor.

Bekleme konumunda, FSPXX-60GRE 1 Watt’dan az enerji tüketiyor.

Bu özellikle ekolojik yönden duyarlı kullanıcıların ilgisini çekecektir. Karşılaştırmak gerekirse, standart bir güç kaynağı bekleme modunda 5 – 8 Watt arası enerji tüketir.

Bir cevap yazın