Casıo’dan Yeni 4 MP QV-R40 Dijital Fotoğraf Makinesi

casqv4Casio 4 Megapiksel 1/1.8-inch boyutunda CCD ve 3X optik zoom özellikleriyle ve QV-R40 modelini piyasaya sundu.

QV-R40 iki önemli özelliği ile dikkat çekiyor: “record ve playback”. Herkesin yüksek kaliteli resimler çekebileceği ve çekilen resimlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceği kullanım kolaylığını hedeflenmiş. Yeni ve birbirinden bağımsız REC ve PLAY tuşları çekim yaparken ve çekilen resimleri görüntülerken herkes tarafından kolayca anlaşılan ve kullanılabilen bir tarzda tasarlanmış.

Yaklaşık bir saniyelik açma, 0.01 saniyelik denklanşör süresi ve 3X telescoping tip lensiyle hızlı bir ürün olarak sunulan QV-R40,

diğer Exilim ve QV modellerinde olduğu gibi Best Shot, takvim, video klip, histogram, dünya saatleri, üçlü self-timer, 10 MB hafıza Qgibi özelliklere sahip.

QV-R40 modelinin boyutları 88(G)x 60.5 (Y)x 32.7 (K) mm. Tamamı alüminyum olan kasası ile plastik kasalı diğer modellerden ayrılıyor. Piller ve aksesuarları hariç olmak üzere 160 gram ağırlığındaki ürün, iki adet AA tip Ni-MH şarj edilebilir pil kullanıyor. Kullanıcı seyahat esnasında pillerin şarjının bitmesi durumunda Alkalin piller de kullanabiliyor.

Ürün hakkındaki diğer bilgilere Hızlı Sistem’in www.hs.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz


Bir cevap yazın