Canon’dan Kırmızı Fotoğraf Makineleri!

Canon’un en gözde video kameraları ve dijital fotoğraf makineleri yeni yıl coşkusuna eşlik etmek üzere kırmızı renklere büründü. Metalik kırmızı renklerinin ışıltısı ile göz kamaştırıcı güzelliğe bürünen Canon video kameralar ve dijital fotoğraf makineleri, yeni yıl için mükemmel bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Yeni yıl yaklaşırken hediye seçme telaşı herkesi sardı. Görüntüleme çözümlerinin dünya lideri Canon, hediye seçmekte zorlananlar için hem çok zarif hem de bir o kadar üstün teknoloji ile donatılmış Canon PowerShot, LEGRIA FS ve Digital IXUS serilerinden kıpkırmızı seçenekler sunuyor.

Canon PowerShot A480

En uygun fiyatlı kırmızı: Canon PowerShot A480

10 Megapiksel çözünürlüğü ile herkesin kolaylıkla fotoğraf keyfini yaşamasını sağlayan Canon PoweShot A480’i hafif tasarımıyla yeni yılda her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Canon 3,3x optik zum ile her fotoğrafın mükemmel biçimde kadraja alınmasını sağlayan cihaz, dijital zum özelliğiyle birlikte 13x büyütme oranına ulaşabiliyor.

Canon Digital IXUS 100

İncecik, kıpkırmızı Canon IXUS100

Canon’un kompakt dijital fotoğraf makinesi tasarımında mükemmellik konusundaki ününü arttıran Canon IXUS100, şimdiye kadar üretilen en ince Digital IXUS modeli. 12.1 Megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraf makinesi, kullanıcıların müthiş resimleri kolaylıkla çekmelerini sağlayan Canon Scene Detection (Sahne Algılama) Teknolojisini kullanan yeni Smart Auto moduna sahip. Digital IXUS 100 IS modelinde aynı zamanda HD filmler çekme (1280 x 720, 30 fps) ve HDMI bağlantı seçenekleri de yer alıyor. 

Canon PowerShot SX200

Yeni yıl seyahatine kırmızı arkadaş: Canon PowerShot SX200 IS

Küçücük bir kompakt gövdeye birçok profesyonel özellik sığdıran Super Zoom modeli PowerShot SX200 IS, yeni yılı seyahatte geçirmek isteyenler için mükemmel bir yol arkadaşı. Ultra hızlı performans ve olağanüstü görüntü kalitesi için Canon’un DIGIC 4 işlemcisinden güç alan Canon PowerShot SX200 IS, geniş açılı (28mm) 12x optik zum lens ve 12.1 Megapiksel çözünürlüğe sahip. PowerShot SX200 IS, HD (720p, 30fps) olarak zengin ayrıntılar içeren filmler çekerken, Manüel (El Ayarı) çekim modu kullanıcıların istedikleri zaman kontrolü ele almalarını sağlıyor. PowerShot SX200 IS, 28 mm geniş açıdan başlayan güçlü 12x zum lensiyle manzara çekimlerini veya uzaktaki insanları aynı etkileyicilikte fotoğraflıyor. Canon’un 4-stop’a kadar etki gösterebilen optik Image Stabilizer (Görüntü Sabitleme) teknolojisi, lensin telefoto konumunda ve çok düşük ışıklı durumlarda bile makinenin sallanmasıyla ortaya çıkan bulanıklıkları mükemmel şekilde azaltıyor.

Canon Legria FS200

Film çekimini eğlenceye dönüştüren kırmızı: Canon LEGRIA FS200

Canon’un bugüne kadar piyasaya sunduğu en küçük ve en şık Standard Definition modellerinden olan Canon LEGRIA FS200, video kamera keyfi ile eğlenceyi bir araya getiriyor. Ultra kompakt gövde yapısıyla yüksek performans sunan kamera, tek bir şarjla üç buçuk saate kadar sürekli çekim yapabiliyor. En önemli görüntünün kaçırılmaması için harika bir yöntem olan yeni Pre REC (Ön Kayıt) işlevi sunan cihaz, kayıt tuşuna basılır basılmaz, hareketten önceki üç saniyeyi de çekiyor. LEGRIA FS200, doğrudan hafıza kartına kayıt yaparak, video klipleri anında paylaşmak için harika bir yöntem sağlıyor.

Ürün fiyat bilgileri (KDV Dahil):

Canon PowerShot A480: 329 TL
Canon IXUS100:
799 TL
Canon PowerShot SX200 IS:
999 TL
Canon LEGRIA FS200:
599 TL

Bir cevap yazın