Call of Juarez: The Cartel’in PC Versiyonu Daha Da Ertelendi

Geçtiğimiz hafta Ağustos ayına ertelenen oyuna bir erteleme şoku daha…

Bizleri serinin önceki oyunlarının aksine bu kez modern bir Western hikayesine konuk edecek ve Meksikalı bir uyuşturucu çetesinin Amerikan narkotik teşkilatına yaptığı bombalı saldırının izini süreceğimiz Call of Juarez: The Cartel, 22 Temmuz’da raflarda olacak. Lakin yalnızca Xbox 360 ve PlayStation 3 için. Zira oyunun PC versiyonu geçtiğimiz hafta 23 Ağustos’a ertelenmişti hatırlarsanız.

Ancak görünüşe bakılırsa oyun bu tarihe de yetişmeyecek. Ubisoft’un Call of Juarez: The Cartel’in PC versiyonu için belirlediği yeni çıkış tarihi 13 Eylül.

Açıkçası oyunu PS3 ve Xbox 360’ta gördükten sonra birkaç yıl daha ertelense hiç fena olmazmış diyesimiz geliyor… İncelememiz için takipte kalın.

4 Yorum

  1. Umut Şen

    Hayatımda oynadığım en gerçekçi ve en ciddi oyun diyebilirim buna.Gerçekten güzel bir oyundu herşeyiyle muhteşem fakat oyunun ilk sürümünde eski tarihlerdeki zamanlarda oynuyoruz.Yeni serisi modern zamana göre gelicekmiş duyduğuma göre bu büyük bir değişiklik olur ve insanların ilk oyundan yeni çıkıcak bu sürüme alışmaları zor olur gibime geliyor ama oyun benim için muhteşemdi.

Bir cevap yazın