Call of Juarez: The Cartel İçin Demo Yolda

Techland’den Blazej Krakowiak açıkladı.

Şubat ayının ilk günlerinde Ubisoft, Polonyalı oyun geliştiricisi Techland’in The Cartel adında yeni bir Call of Juarez oyunu üzerinde çalıştığını duyurmuştu hatırlarsanız. Birbiriyle bağlantılı hikayelere sahip ilk iki oyunun aksine, bizleri günümüz Vahşi Batı’sına konuk edecek Call of Juarez. The Cartel’den ilk detaylarıysa Mart ayının başında almıştık.

Bir uyuşturucu şebekesinin Amerikan polisini hedef alan ve birçok polisin ölümü ile sonuçlanan bombalı saldırısının ardından yaşananlara odaklanan enteresan bir hikaye, 3 kişiye kadar online co-op desteği, rekabete dayalı (competitive) çoklu oyuncu modları, araba takip ve tanık koruma gibi enteresan görevler…

Call of Juarez: The Cartel

Geçtiğimiz gün ise; Scrawl sitesine konuşan Techland Marka Yöneticisi Blazej Krakowiak, oyun için bir de co-op demo hazırlığı içinde olduklarını açıkladı. Krakowiak’ın üzerinde durduğu bir diğer konuysa oyunun her üç platform için de ayrı ayrı geliştiriliyor olduğu. Kısacası ortada can sıkıcı bir port sorunsalı da olmayacağının garantisini de almış oluyoruz. Eh, yaz aylarını merakla beklemekten başka yapacak yapacak bir şey yok şimdilik. Canınız çok sıkılırsa Crysis 2 incelememizin altına çeşitli hakaretler yazmaktan çekinmeyin.

İyi oyunlar…

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    stres topu gibi sitesiniz lan valla sağolun.şimdi crysis e yorum yazanlara bakıyorum da hacı bunlar orda birbirlerine küfretmese gidip milleti falan bıçaklayacaklardı,iyi yaptınız iyi.

  2. lazboy

    eski oyunlarinda Duel sahnelerini gecemiyordum duello sahneleri cok zordu allahtan yeni oyun günümüzde geciyor.:D günümüzde duello yok silahi alan bir birbirine girdigi bir devirdeyiz:D ohhh rahatladim

Bir cevap yazın