Call of Duty Modern Warfare İndirim Günleri

Activision’dan aylardır (yıl oldu be) beklediğimiz haber sonunda geldi. Bu hafta sonu, Call of Duty Modern Warfare %40 indirimle “sadece” 23.99 dolar. Hayır, yanlış okumadınız bu indirim Call of Duty Modern Warfare 2 için değil, 2 yıl önce çıkan serinin ilk oyunu için. Ve evet, 1 centiniz cebinizde kalsın 24 dolar değil 23.99!

Hala COD MW almadıysanız ve MW2 almayı düşünmüyorsanız ya da hile yaptığınız için banlandınız yeni seri numarası almak istiyorsunuz, bu fırsat sizin için cazip olabilir. COD MW2 çıkmasına sayılı günler kala yapılan bu indirim hiçte şaşırtıcı değil. Bu indirimden sonra, Infinity Ward’un COD MW için çoklu oyuncu desteğini tamamen çekeceğini açıklaması çok da şaşırtıcı olmaz.

Özel sunucuların, mod desteğinin olmadığı bir çoklu oyuncu için, sizde bir Call of Duty oyunu alın. Siz Call of Duty alırsanız, Infinity Ward kazanır, Activison’da kazanır. Activision’a oyun satan Steam’de kazanır. Sonuçta herkesin işi yürür gider. Çıtır, çıtır sıcacık para ile dönen bir Infinity Ward için sizde bir Call of Duty oyunu alın, çekinmeyin alın. Alın, verin Activisiona Can verin!

1 Yorum

Bir cevap yazın