Call of Duty: Modern Warfare 3’e İki Yeni Spec Ops Görevi Yolda

Call of Duty: Elite Mart ayı içerikleri belli oldu!

Activision, bugün Call of Duty resmi sitesinde yaptığı duyuruyla Mart ayında Call of Duty: Elite premium üyelerine özel olarak yayınlanacak yeni Modern Warfare 3 içerik paketini duyurdu.

Bu yeni içerik paketiyle birlikte oyuna Black Ice ve Negotiator adında 2 yeni Spec Ops görevi ile Black Box adında yeni bir çoklu oyuncu haritası eklenecek. Öte yandan Raven Software’in de sürpriz bir Spec Ops görevi hazırladığı ve bunun da Mart ayında yayınlanabileceği gelen bilgiler arasında. Anlaşılan Şubat ayını sadece tek bir çoklu oyuncu haritasıyla geçiştiren Activision, Call of Duty: Elite premium üyelerinin gönüllerini alma peşinde.

Call of Duty: Elite premium üyesi olmayan Modern Warfare 3 sahipleri ise, bu içerikleri bir süre sonra (tarih tam olarak belli değil) ücret ödeyerek edinebilecekler.

Nisan ayında gelecek içerikler ise henüz netlik kazanmış değil. Ancak takvimde iki sürpriz içerik göründüğünü söyleyebiliriz.

4 Yorum

  • Uğur Yurtsever

   Selam Mustafa. Bir CoD hayranı olarak çok kızmışsın gerçekten. 🙂 Aslına bakarsan Türkiye’de PS3 kullanan hemen herkesin aynı zamanda EU, UK ve hatta US hesaplarının olduğunu bildiğimiz için ayrıca belirtme gereği duymuyoruz. Bence tepkini bize değil, Türk oyuncusunu yıllardır sekiz tane farklı hesap açmak zorunda bırakan Sony’e göster sevgili dostum. Mümkünse sana yakışan bir üslupla tabii. 🙂 Biz yeri geldiğinde bu tip durumlara tepkimizi koyuyoruz zaten takip ediyorsan eğer.

   • ali can can

    uğur bey mustafa haklı niçin türkiyede yok diye elştirilmezse hiçbir zaman olmaz biraz duyarlı olalım uğur bey

Bir cevap yazın