Call of Duty: Modern Warfare 3 Türkçe Dublaj Ekibinde Yer Almak İster Misiniz?

Oyun Çeviri ekibi, Modern Warfare 3 için Türkçe seslendirme çalışmalarına devam ediyor.

Mass Effect 2, Borderlands, Shogun 2 ve Battlefield 3 gibi birçok oyuna yaptıkları başarılı altyazı çalışmalarından tanıdığımız Oyun Çeviri ekibi, Modern Warfare 3 için Türkçe seslendirme çalışmalarına başlamış. Hatta bir de Türkçe video hazırlamışlar. Proje şimdilik beta aşamasında; ancak tamamlandığında ses yaması şeklinde indirime sunulacak.

Projeyi takip etmek ve oyun Çeviri ekibinin dublaj ekibinde yer almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Türkçe videoyu ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İyi seyirler.

Not: Haber için Sabretooth’a teşekkürler.

http://www.youtube.com/watch?v=LkIfu3lkcK0

6 Yorum

 1. Sabertooth

  Allah yardımcıları olsun. Önceden şuna yama gelecek mi? Bunun yaması ne zaman bitecek diye forumlarında sayısız mesaj uçuşurdu. Artık falancaya dublaj yapılacak mılar da böylelikle eklenir o listeye.

  Dünyada en çok konuşulan 5. dil olan Türkçe’nin hala oyun sektöründe bir iki firmanın hoş jestinden öteye gidememesi sayesinde daha nice helal olsun adamlara dedirtecek çalışmaları olucaktır OyunÇeviri’nin.

  • Tuğbay Şahin

   Öyle tabide, MW3 e 150 küsür lira isteyen zihniyetler yada yasal düzenlemeler olduğu sürece daha çok ekmek yer OyunCeviri bu işten. (Tabi yiyorsa, yemiyorsada daha çok dua alır)

 2. Zeratul

  OyunÇeviri ekibinin yaptığı tamamen hayır işi bana göre, yaptıkları çalışmaları ne parayla satmak nede foruma üye olmadan linkleri görmek gibi bir geyikle kısıtlamıyorlar. Dublaj işiylede kendilerini bir seviye daha yukarı çıkarıyorlar üstelik, Ünlü sanatçılardan yardım isteseler, isterler dünya kadar para böyle olması daha iyi bence, imkanım olsa bende yardım etmek isterdim bu ekibe.

 3. Ziyaretçi

  Bırak abicim yapmasınlar.Bizim böyle becerikli insanlarımız varken yapmasınlar.Şu Türkiye bir geliştiğinde görün bakın nasıl her oyuna Türkçe dil düblaj koyuyorlar.

 4. crazy58

  güzel bir çalışma tabiki ama ben tr alt yazı beklerken dublaj yapıyorlar price reyizle soap reyize gitmez diye düşünüyorum onlar orjinal sesleriyle karizma adamlar yinede oynarız bakalım 🙂

Bir cevap yazın