Call of Duty: Modern Warfare 3 Spec-Ops Modundan İlk Video

Merakla beklenen MW3’ün Spec-Ops: Survival co-op moduna yakından bakıyoruz.

8 Kasım’da raflarda olmasını beklediğimiz Call of Duty: Modern Warfare 3, tıpkı abisi gibi ana hikayeden ayrı Spec-Ops adındaki co-op modlarıyla geliyor.

Bugün yayınlanan yeni videoda dalga dalga üzerimize gelen düşman kuvvetlerini saf dışı bıraktığımız Survival moduna göz atıyoruz. Videodan anladığımız kadarıyla Modern Warfare 2’den farklı olarak bu sefer tecrübe puanı kazanıp yeni silahlar almak, silahlarımızı geliştirmek ve takviye kuvvet çağırmak mümkün olacak. Ayrıca Modern Warfare 2’de olduğu gibi uydu yardımı alıp ölümcül Predator füzelerini kullanabileceğiz.

Modern Warfare 2’de de uzun süre bizleri oyalayan Spec-Ops modları Modern Warfare 3’ün de en güçlü yanlarından biri olacak gibi görünüyor. Tabii bütün bunlar Battlefield 3’ün benzersiz görselleriyle yaratacağı deneyimin yanında ne kadar etkili olacak, hep beraber göreceğiz.

8 Yorum

 1. Sabertooth

  Battlefield3, MW3 ten daha kaliteli dursa da sadece DX11 de çalışacak olması bence
  MW3 ün liderlik koltuğunu biraz daha pekiştirecek. Sadece ismiyle bile 2 milyonu rahatlıkla geçen CoD bu senede parsayı toparlar bence.

  • Uğur Yurtsever

   Battlefield 3 sadece DX11 gerektirmeyecek. DX10 destekli kartlar da destekleniyor. Oyunun alpha testinden gördüğüm kadarıyla DX10 modu bile emektar IW Engine’den çıkabilecek herhangi bir oyundan en az üç beş gömlek iyi görünüyor.

   İş satış rakamlarına gelince Modern Warfare 3 zaten konsol satışlarını toplayacaktır. Ancak Bad Company 2’nin PC’de neredeyse MW2 ve Black Ops kadar iyi sattığını düşünürsek, Battlefield 3 PC’de Call of Duty’nin tahtını bu kez kırabilir

   Bu arada BF3 konsol ön siparişleri de şu an MW3 le kafa kafaya gidiyor. Bu, sadece videoların yarattığı beklentilerin bir sonucu. Lakin Alpha sürümü, beni bile çok daha fazlasının geleceğine ikna etti.

 2. Zeratul

  Bize Cod serisini sevdiren aslında hikayeleri ve karakterleriydi, özellikle karakter olayında BF serisinden başarılı olduğu çok bariz, Price, Mc Tawish, Ghost oynayanların içine işlemiş karakterler.
  Ama oynanabilirlik zevki olarak Battlefield BC2 daha bende daha ağır basmıştı diyebilirim. Roket atarla koca binayı çökertmek oyunda baya bi zevkli oluyordu ama COD serisinde roketimiz duvara çarptımı duman ve duvarda oluşan karartıdan başka bişey olmuyordu. Bu iki oyundan karışım birşey olsa heralde mükemmel denen şey o zaman vücut bulur.

Bir cevap yazın