Call of Duty Modern Warfare 3 PC Versiyonu İçin Özel Sunucu Desteği Duyuruldu

MW 2’de özel sunucuların ne kadar gereksiz olduğu hakkındaki açıklamalarıyla ünlenen Robert Bowling beklenen haberi verdi. İronik…

Olacak mı olmayacak mı tartışmalarına son noktayı Infinity Ward’un eski topluluk menajeri yeni yaratıcı stratejisti Robert Bowling koydu…

Takvimlerimizi birazcık geriye saralım ve Modern Warfare 2’yi hatırlayalım. Bowling’in Twitter’dan yaptığı her üç açıklamadan ikisi IW.net’in aslında ne kadar mükemmel olduğu ve PC’lerde özel sunucu desteğinin ne kadar da gereksiz bir yük olduğu üzerineydi.

Bugün ise Robert Bowling Modern Warfare 3’ün PC platformunda özel sunucu desteğine kesinlikle sahip olacağını duyurdu. Bununla birlikte oyunda Modern Warfare 2’de olmayan görüş açımızı (fov) değiştirme seçeneği de olacak.

Bu geri dönüşün nedenini tahmin etmek hiç de zor değil. Baş harfi Battlefield 3…

Eh, yine de güzel haber.

5 Yorum

 1. Ziyaretçi

  trailerı izledim de grafikler rezalet. Fizik motoru zaten zamanın gerisinde. Bu oyuna $60 verdiğiniz sürece bu adamların kendini geliştirmeye hiç bir zaman niyeti olmaz.

  Bilinçli bir tüketici olun ve hak edenlere parayı verin

 2. Pathfinder

  Benim için oyunun oynanabilirliği yeterlidir.zaten Full çözünürlükte oyun oynayıp grafiğin hakkını almak için çok sağlam işlemci,ekran kartı kısacası sağlam bir pc’nizin olması lazım.durum böle iken motormuş grafikmiş zaten çoğü kimsenin umurunda olamaz. elindedki donanıma göre..bence herne olursa olsun MW serisi diğer oyunlara göre öndedir. bf3 mw3 ün yerini dolduramaz hernekadar grafik motor yeni de olsa mw3 ün kemikleşmiş bir kitlesi vardır.hala cod 2 ve cod4 oynayanları düşünürseniz anlarsınız

 3. Sabertooth

  Aslında her iki oyununda kendine has bir kitlesi olduğunu söylemek bence daha doğru olacaktır. Çünkü bugün CoD2 ve CoD4 ü oynayan insanlar olduğu gibi, BF2 hatta BF1942 yi oynayan insanlar mevcut. Yani takım oyununa önem veren insanlar BF yi Daha çok kişisel yetenekleriyle üst sıralara gelmek isteyenler CoD u benimsemiş durumda.
  Bu arada ilk yorumu yazan arkadaş haklı bence. Karşında BF3 gibi bir oyun varken şu emektar IW Engine i bir geliştirin artık. Az para değil 60 dolar.

 4. Ziyaretçi

  beyler ben cod düşmanı değilim. Hatta cod serilerinin film tadında single player yaptığını söyleyebilirim ancak dünyanın en çok satan oyunu olarak grafik ve fizik motoru olarak çok geride olmalarının bir mazereti olacağını düşünmüyorum.

Bir cevap yazın