Call of Duty Modern Warfare 3 Haziran Ayında Su Yüzüne Çıkacak

Resmi PlayStation dergisinin bu ayki sayısında tam sayfa Modern Warfare 3 reklamı.

Mart ayının son günlerinde İngiliz Resmi PlayStation Dergisi’nin (OPM UK) merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare 3 duyurusuyla karşımıza çıkabileceğini duyurmuştuk hatırlarsanız. OPM UK’in bu aykı sayısında yer alan tam sayfa reklam, Modern Warfare 3’ün Haziran sayısında çok özel detaylarla duyurulacağını gösteriyor. Bu haberin ardından Activision’ın E3 2011’de de ufak bir şov ve birinci sınıf bir reklam kampanyası yapacağını tahmin etmek pek zor olmasa gerek.

Rock Paper Shotgun sitesinin dün ortaya attığı iddialar da Call of Duty Online’ı değil Modern Warfare 3’ü işaret ediyor olabilir.

Modern Warfare 3 OPM Reveal 2

9 Yorum

  1. Ziyaretçi

    herkezin kendi sevdigi bi oyun vardir biri black ops biri mw serisi ben mw2 yi daha cok sevdim sahsen black opstan daha zor daha cok yapacak sey vardi challange falan spawnlar falan daha zorluyodu ama su anda black ops oynuyorum cunku herkez onu oynuyo ama mw3 icin cok sabirsizlaniyorum

  2. Cpt.Hasan

    modern warfare 2’yi oynadıysanız captain price ve john soap mactavish suikast amaçlı gen.Shepherd’ın yanına gidiyorlardı fakat fark edilip gen.Shepherd’ın kaçmasına sebep oluyorlardı daha sonrada bir botla onu takip ediyorlardı Cpt.Soap Mactavish Gen.Shepherd’ı öldürmeyi başarıyordu bir helikopter iniyor ve pilotunda yardımı ile bölgeden çıkıyordunuz.Oyun yeni serisinde yani modern warfare 3 oyunu tam o noktadan kaldığı yeden devam ettirecekmiş.Sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir cevap yazın