Call of Duty: Modern Warfare 3 DLC Takvimi Belli Oldu

Dokuz ay boyunca her ay yeni bir içerik… Yeşil, yeşil, yeşil ve evet YEŞİL.

Bir süredir merakla beklenen Modern Warfare 3 indirilebilir içerik takvimi nihayet belli oldu.

Ekim ayına kadar her ay yeni içeriklerin oyunseverlerle buluşacağı bu içerik yağmurunun ilk konuğu, 24 Ocak’ta yayınlanacak Piazza ve Liberation adında iki yeni çoklu oyuncu haritası.

Önümüzdeki bu dokuz ay boyunca yayınlanacak içerikler sadece çoklu oyuncu haritalarıyla sınırlı değil elbette. Daha önce de açıklandığı gibi yeni Spec-Ops görevleri ve farklı oyun modları da oyunseverleri bekliyor (toplam 20 içerik olduğu rivayet ediliyor). Peki ya fiyatlar ne alemde?

Her şeyden önce tüm bu içeriklere “ücretsiz” sahip olmak istiyorsanız Activision’ın size yeşil mi yeşil bir teklifi var: Pamuk elleri cebe atıp yıllık 49$’a Call of Duty Elite Premium abonesi olmak… Evet, eğer bir Elite premium abonesiyseniz tüm bu içeriklere erkenden ve “ücretsiz” olarak sahip olabileceksiniz. Elite premium abonesi olmayan oyuncular ise ilk paketi satın almak için Mart ayını beklemek zorunda. Bu içerik paketlerinin tek tek satış fiyatı ise henüz belirlenmemiş.

3 Yorum

  1. gouranga

    Oyunu parça parça satmak ne tuhaf bişey.

    Aslında muhteşem bi fikrim var, activision mermileri parayla satsın oyunu parça parça satmak yerine. Hem gerçekçilik de artar, millet babasının tarlasından geliyormuş gibi sıkmaz boşa devletin mermisini.

Bir cevap yazın