Call of Duty Modern Warfare 2’ye Tepki Büyüyor

Dünkü Call of Duty MW2’den kötü haberler gelmeye devam ediyor haberimiz oldukça rağbet gördü ve Türk oyun forumlarında büyük bir tartışmanın başlamasına sebep oldu. Dünkü haberimizin sonunda gelişmelerden sizi haberdar edeceğimizi söylemiştim. Bakalım sadece bir günde ne gelişmeler olmuş.

Öncelikle, Robert Bowling’in dünkü açıklamalarına oyun dünyasında büyük bir tepki oluştu. COD MW2 için ön sipariş veren binlerce oyuncu haberi duyunca ön siparişlerini iptal ettiler. Infinity Ward ve Activision boykot eden imza kampanyaları başlatıldı ve sadece 1 gün içinde 37 bin elektronik imza toplandı.

Infinity Ward forumları ise tam anlamıyla kaynıyor. Infinity Ward forumlarında açılan 2 büyük imza kampanyasında binlerce imza toplandı. Peki Infinity Ward, en demokratik hakkımız olan imza kampanyasına ne tepki verdi sizce? Tam da kendilerine yakışır bir tarzda, imza toplanan forum konularını silerek tabi ki. Gelen tepki üzerine ise bir daha forum konularının silinmeyeceğini söylemekle yetinmişler.

Infinity Ward, bu kadar tepkiye rağmen dünkü haberler için herhangi bir yalanlama ya da düzeltme de yayınlanmadı. Siz de Infinity Ward ve Activision’u boykot etmek istiyorsanız bu linkten imza kampanyasına dahil olabilirsiniz.

2 Yorum

  1. asdasd

    sen babanımı savunuyosun infinityde calisiyo diye tmm bugüne kdr canalri sagolsun süper işler yaptilar ama bu sefer harbi batirdilar biraz insnzlarida dinlesinler ayiptir ya yazik o kadar emege zaten codun bu kadar sevilmesinini nedenin büyük bölümü pc ciler

Bir cevap yazın