Call of Duty Modern Warfare 2 Raflarda!

PC versiyonunda özel sunuculara (dedicated server) ve mod desteğine yer verilmeyeceği açıklandıktan sonra gösterilen büyük tepkiler ve başlatılan imza kampanyalarıyle bir anda gündemin ana maddesi haline gelen Call of Duty Modern Warfare 2 nihayet raflarla kucaklaştı.

Zaten sahteci arkadaşlar bir süredir oyunun Xbox 360 versiyonuyla haşır neşirdiler. Ancak oyunun resmi olarak yayınlanmasıyla birlikte çok merak edilen çok oyunculu modlarıyla ilgili de büyük bir sır perdesi aralanıyor.

Oyun bugün çıktı çıkmasına; ancak oyunu Steam üzerinden satın alan arkadaşlar  iki gün daha beklemek zorundalar ne yazık ki. Bu gecikmenin asıl nedeninin ise sanıldığının aksine Steam olmadığı; bizzat Activision olduğu da gelen bilgiler arasında.

Eh, büyük bir sır perdesi aralanıyor dedik. Ancak hala kafamızda bazı soru işaretleri var ve kolay kolay gideceğe de benzemiyor. Neyse ki Call of Duty: Modern Warfare 2 incelemesi çok yakında sayfalarımızda olacak ve merak edilen bütün sorular yanıtlarını bulacak. Bizde kalın efenim…

3 Yorum

Bir cevap yazın