Call of Duty Modern Warfare 2 PC Versiyonu Ertelendi

Yılın tartışmasız en çok beklenen FPS oyunu Call of Duty Modern Warfare 2 nin PC versiyonu ertelendi. 10 kasımda konsol versiyonları çıkacak oyunun PC versiyonu 24 kasıma ertelendi. Activision, PC versiyonun ertelenmesi ile ilgili bir neden belirtmedi. PC oyunlarının ertelenmesi artık kimseyi şaşırtmıyor olsa gerek. PC versiyonu 3 ay ertelenen oyunların haberlerini okuduktan sonra 2 haftalık bir gecikme yine de COD hayranlarının yüreğine su serpmiş olsa gerek. Daha fazla bir gecikme olmamasını umarak 24 kasımı sabırla beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.
Call of Duty Modern Warfare 2 oyun içi

COD markasının ne kadar değerli olduğunun farkında olan Activision, Modern Warfare 2 PC versiyonu için 60 dolar, konsol versiyonları için de 65 70 dolar fiyat biçmiş. Cebinizden çıkacak ekstra 10 doların değip değmeyeceğini Modern Warfare 2 incelememizde göreceksiniz.

15 Yorum

  1. Tarık şahin

    bn sadece  modern warfare  bırının  bana gondermımısını ıstıyorum  bn kıbbrısta yasıyorum ve  cod 6 bturlu bulamadım  o yuzde n  merek ediyorum  o yuzden kımde cod 6  varsa n gonderebılır

     

Bir cevap yazın