Call of Duty: Black Ops’tan Enteresan Bir E3 2010 Videosu

Merakla beklenen yeni Call of Duty oyunu Eminem’le (!) buluşuyor…

E3 2010’da boy gösterecek en sıcak oyunlardan biri hiç şüphe yok ki Call of Duty: Black Ops. Herkesin merakla beklediği bu yeni Call of Duty oyunu, E3 2010 şerefine Eminem’in Won’t Back Down parçasıyla buluşmuş. Eh bu tarz müzikten nefret eden bir oyunsever olarak bana bile fena olmamış gibi geldi. Hele Oruç’un şimdiden ekran başında o kıvrak danslarını sergilemeye başladığını hissedebiliyorum.

Bu arada Activision’ın sonbaharda çıkacak oyunlarında ünlü isimlerin parçalarına yer vermeye devam edeceğini de hatırlatalım. Usher, Soundgarden (o ye) ve David Guetta gibi isimlerle karşılaşmaya hazır olun.

3 Yorum

  1. Skyr3x

    Bu oyuna rap gerçekten yakışmış diyebilirim hani bazı oyunlara rap yakışmaz fakat bu oyuna yakışmış. Genelde NBA serilerinde duymaya alıştığımız rapin başka alanlara yayılması da tabi benim gibi bir rap sever için sevindirici bir durum :}

  2. Ziyaretçi

    Rap ve savaş?!Savaşın atmosferini,adaletsizliğini ve merhametsizliğini en iyi metal anlatır (bkz. one,iron maiden’ın savaşla ilgili şarkıları vs.) tabi amaç propaganda yapmak olunca rap süper tabi.

  3. Skyr3x

    evet zaten diyorum ben de mesela savaşta rap nerelere konulabilir rap adına bir zafer şarkısı olarak bölümün bittiği yere ya da tüm takımın gösterildiği bi yere rap koyulabilir. Bunu zaten İnfinity ward yapmıştı sanırsam (CoD 4 tv vericilerini kapattığımız yer.) Zenci rap kaseti takıyordu radyoya ve yayına onu veriyordu veyahut başka savaş filmlerinde oyunlarında vs. dediğim gibi yerlerde konulabiliyor rap.

Bir cevap yazın