Call of Duty Black Ops’dan Yeni ve Çarpıcı Bir Video

Treyarch, Call of Duty: Black Ops için bir video daha yayınlandı. İlk yayınlanan Black Ops videosunun aksine, yeni yayınlanan video daha çok oyun içi görüntü içeriyor. Videonun ana teması kulaklarımıızın alışkın olduğu bir şeyi söylüyor “resmi tarih yalan söylüyor”. Ve Treyarch, bize dünyanın kaderinin aslında nasıl şekillendirildiğini göstermek istiyor. Black Ops’un soğuk savaşın sıcak geçtiği 70-80’li yılları konu aldığını düşünürsek Treyarch, bu temanın altını doldurmakta pek zorluk çekmemiş olsa gerek.

Video’nun aksiyon sahneleri ise gerçekten etkileyici, Treyarch’ın prodüksiyon olarak sağlam bir oyun geliştirdiğine şüphe yok. Peki Treyarch, bu sefer Infinity Ward’un gölgesi altında ezilmekten kurtulabilecek mi? (pek sanmıyorum ya neyse)

1 dakika 42 saniye süren bu video eminim Black Ops hakkında sizlerde de olumlu veya olumsuz izlenimler bırakmıştır. Görüşlerinizi bizlerle paylaşın lütfen.

(Youtube)

6 Yorum

  • Tahir Meylani

   COD oyunları genelde tüm platformlarda aynı görsel kaliteyi sunar. Sadece PC’de çok az daha yüksek çözünürlükler olabiliyor. Sanmıyorum grafikler videolardan daha ileri gitsin. Zaten COD 2’den beri aynı motoru modifiye edip edip kullanıyorlar, grafik olarak çok bir şey beklememek lazım COD oyunlarından.

 1. Skyr3x

  Bilmiyorum neyden kaynaklı ama COD serisinde CoD 5 i Modern Warfare’dan daha çok sevmiştim. Tabi modern savaş olması CoD 4 ün yerini ayrı tutar o ayrı konu ama bu oyun la İnfinity Ward ın gölgesinde kalmaktan kurtulabilirler. Bence ambiyans olarak Treyarch daha iyi bir oyun sunuyor bizlere Infinity Ward’dan…

 2. fth was here

  evet abi yaa .COD 5 ten hatta 6 dan bi farkı yok.COD 2 den beri hala aynı motoru kullanıyorlar zaten.Hatta COD 1 dede aynı motor vardı…Abi bu adamlar madel of honor ı yapan kadrodaydı.hani sonra ayrıldılardı falandı.şimdi anladıııım evet evet hatta onda bile aynı motor vardı.Hem grefikleride okadar iyi değil bence hala ploigon var.du bakıyım sanırım ambiyanstan bana öyle geldi devletimiz bu işe bi el atmalı.yapımcı firma olarak zynga dan başkasını da tanımam bu arada.ben en iyisimi çiftlik oynumu oynamaya devam edeyim o daha gerçekçi.

Bir cevap yazın