Call of Duty: Black Ops Rezurrection DLC’sinden İlk Video

Zombiler bu kez ayda…

Call of Duty: Black Ops için hazırlanan dördüncü indirilebilir içerik paketi Rezurrection Ağustos ayının ilk günlerinden duyurulmuştu hatırlarsanız. Yalnızca zombi moduna odaklanan ve eski haritaların yenilenmiş versiyonlarıyla birlikte uzayda geçen yeni bir zombi senaryosuyle birlikte gelecek Rezurrection’dan ilk video da Gamescom 2011’de geldi.

Bu paketin içinde neler var bir hatırlayalım isterseniz:

  • Yepyeni Moon bölümü.
  • Zombi modunun yeniden tasarlanmış dört zombi haritası. Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa ve Der Riese
  • Daha önce hiçbir yerde satılmayan üç çok özel Zombie Soundtrack’i.
  • Yepyeni Zombies Moon teması

Hardened ve Prestige Edition sahipleri bu yeniden tasarlanmış dört zombi haritasına zaten sahiplerdi aslında. Activision’da gelan açıklama, paketin geri kalanının da bu arkadaşlara ücretsiz olarak sunulacağı yönünde. Geri kalanlar ise 15$ ödeyerek Rezurrection içeriğine sahip olabilecekler.

Rezurrection, 23 Ağustos’ta yine ilk olarak Xbox 360 platformu için yayınlanacak. PS3 ve PC sahipleri bir ay kadar beklemek durumunda.

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    iyice cıvıt activision,iyice cıvıt.cod2 gibi bir şaheserden sonra çıkan oyunların hepsi mi fason olur kardeşim?kusura bakmayın ama bizim orda fasona fason derler,sadece 2-3 aksiyon sahnesine dayanan kısacık berbat senaryolu (3.sınıftaki çocuklar da yazıyor öyle senaryoları) oyunları efsane diye yutturmaya çalışıyorlar ya pes doğrusu.multi’ye hiç girmedim dikkat ederseniz,rezalet çünkü.nerde cod2’nin multisi nerde 3-4-5-6-7-8 her ne haltsa onun multisi.olmuyor böyle.

Bir cevap yazın