Call of Duty: Black Ops Prestige Edition İle Uzaktan Kumandalı Aracınızı İstemeyi Unutmayın

Merakla beklenen Black Ops’tan oyunseverlere sıradışı teklif.

Geçtiğimiz gün yayınlanan Call of Duty: Black Ops videosunda yeni kill streak ödülü olarak uzaktan kumandalı (RC) bir araba görmüştük hatırlarsanız. Bugünse bu videoda gördüğümüz araca benzer bir RC araçla gelen Call of Duty: Black Ops- Prestige Pack ortaya çıktı.

Tahmin etmenin pek de zor olmayacağı gibi bu aracın üzerinde bir C4 patlayıcı yok. Ancak Activision, bunu basit bir uzaktan kumandalı oyuncaktan bir adım ileriye taşımayı da ihmal etmemiş. Zira bu araca entegre olarak bir kamera ve mikrofon geliyor. Eh bu da aracı kontrol ederken gerçek zamanlı görüntü ve ses elde edebileceğiz anlamına geliyor pek tabii.

Prestige paketinin en güzel yanı bu RC araba olabilir; ancak paketin içeriği bununla sınırlı değil. Bir Black Ops madalyonu, dört tane ekstra co-op haritası ve Xbox Live’a özel bir avatar (PC ve PS3 versiyonlarında bunun yerine ne olacağı henüz açıklanmamış) gibi güzellikler var.

Prestige paketinin satış fiyatıysa 149.99$ olarak belirlenmiş. Bu paket Türkiye’ye gelir mi; gelirse fiyatı ne olur henüz bir bilgimiz yok. Ancak çok yakında bu da netliğe kavuşacaktır.

Activision’ın Prestige paketi için yayınladığı videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

7 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Cidden abarttılar artık.Bu oyunu alacak tayfayı düşününce bilumum etek altı fotosu çekmeye çalışacak olan abazanları görüyorum,aman yarabbi.Mikrofonlara da sınır gelmesi lazım artık,dinleme cihazı olarak kullanacaklar yakında.Yaşasın özel hayatın dokunulmazlığı

 2. babambirinci

  Bende bu oyunu alacağım, ancak aklımdan uzaktan kumandalı aracı böyle kullanmak geçmedi.

  Demek ki senin bilinçaltında yatan bir sapık var. Demek ki bu tür duygulara sahipsin ve bunları bu şekilde bastırıyorsun? Tersi bir birey olduğunu iddia ederek.

  Senin gibi fişlemeci bir insan, kendi açıklamaları ve politik görüşü ile çelişerek nasıl da sonuna “Yaşasın özel hayatın dokunulmazlığı” ibaresini ekleyebiliyor?

  Kendi küçük beynini ve dar hayalgücünü sadece cinsel fanteziler üzerine mi kullanıyorsun?

  Bahsetmeye çalıştığın ve “abazan” etiketini kullandığın “tayfa”, bir oyuna 139 $ vermez. Yaşadığın inci kaplı gökdelenin yüz altmış beşinci katından diğer insanlar senin beyninle aynı büyüklükte gözüküyor olmalı.

  Arabayı aldığım ilk an yapacağım ilk şey üzerine usb girişli bir Magnum .44 takarak seni kovalamak olacak. İkinci popil deliğinle umarım bağırsak rahatsızlıklarında artık pek fazla bir sorun yaşamazsın.

  Sevgiler.

   

Bir cevap yazın