Call of Duty: Black Ops İçin Dördüncü İçerik Paketi Duyuruldu

Rezurrection yolda!

Ne yalan söyleyeyim Activision ve Treyarch’ın Black Ops için dördüncü DLC için çalıştıklarını duyurması benim için biraz sürpriz oldu. Evet, Bobby amca parayı seviyor. Hem de çok. Ancak geçtiğimiz yıla dönüp Activision’ın Microsoft’la yaptığı ve üç indirilebilir içeriği kapsayan “zaman ayarlı özel içerik” (timed exclusive yani) anlaşmasını ve Modern Warfare 3’ün de yolda olduğunu düşününce, Bobby’nin bile bir yerde duracağını düşünüyordum.  Ne var ki yanılmışım.

Aslına bakarsanız bu içerik paketi daha önce yayınlananlardan biraz farklı. Bu tamamıyla meşhur zombi modu düşünülerek tasarlanmış bir paket. Peki ne var bu paketin içinde?

  • Yepyeni Moon bölümü.
  • Zombi modunun yeniden tasarlanmış dört zombi haritası. Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa ve Der Riese
  • Daha önce hiçbir yerde satılmayan üç çok özel Zombie Soundtrack’i.
  • Yepyeni Zombies Moon teması

Hardened ve Prestige Edition sahipleri bu yeniden tasarlanmış dört zombi haritasına zaten sahiplerdi aslında. Activision’da gelan açıklama, paketin geri kalanının da bu arkadaşlara ücretsiz olarak sunulacağı yönünde. Geri kalanlar ise 15$ ödeyerek Rezurrection içeriğine sahip olabilecekler.

Rezurrection, 23 Ağustos’ta yine ilk olarak Xbox 360 platformu için yayınlanacak. PS3 ve PC sahipleri ise en az bir ay beklemek zorunda.

Bir cevap yazın