Call of Duty: Black Ops Harita Paketi First Strike’tan İlk Video

İlk Saldırı 1 Şubat’ta…

Call of Duty: Black Ops için ilk indirilebilir içerik olacak First Strike, geride bıraktığımız yılın son günlerinde duyurulmuş ve biz de bu haberi sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız.

Bizleri Berlin Duvarı, Antarktika’da İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma terkedilmiş bir Alman üssü, ABD’de bir hokey stadyumu ve tek kişilik senaryoda da konuk olduğumuz Kowloon şehrinin çatılarına konuk edecek ve ayrıca Ascension adında bir de yeni zombi mod haritası içerecek First Strike, 1 Şubat’ta Xbox 360 sahipleriyle buluşacak. Modern Warfare 2 harita paketlerinde olduğu gibi 15 $’a satılacak bu harita paketi için PlayStation 3 ve PC sahiplerinin en az 4 hafta kadar beklemesi gerekiyor. Peki Activision World at War’un 10$’lık harita paketlerinde olduğu gibi First Strike’ı PC sahipleri için ücretsiz dağıtarak yeni bir kıyak yapar mı? Şimdilik bu konuda bir açıklama gelmiş değil. Ancak EA’in bile bedava içerik adı altında yaptığı garibanlıkları düşününce bu konuda fazla umutlanmamak gerek sanırım.

Şimdilik Treyarch Online direktörü Dan Bunting ve topluluk yöneticisi Josh Olin’in First Strike ile gelecek yeni haritaları tanıttığı bu videoyu izleyip beklemeye devam etmekten başka bir şansımız yok.

7 Yorum

 1. stoic

  PC ye ücretsiz mi? Yok canım o kadar da değildir. Valve oysa muhtemelen derim de, Activision’dan gelmez o kıyak. Stem’in yılbaşı indirimlerinde bile en pahalı oyun MW2 idi.

 2. Uğur Yurtsever

  Evet, pek olası bir şey değil bu. Ancak World at War’un harita paketleri PC için ücretsiz yayınlanmıştı hatırlarsanız. Hani olur da ücretsiz falan gelirse, biz demiştik deriz. :p

 3. Uğur Yurtsever

  Yok canım öyle demek istemedim :D. Köprünün altından çok sular aktı. Artık Bobby Kotick’in bile daha fazla paraya ihtiyacı var. Düşük bir ihtimal olsa da, PC sahiplerine ilk 1 ay yaşattıkları eziyetin karşılığı olarak beleş bir şeyler bekliyor insan. :p

 4. Ghost

  haklı olabilirsiniz ben black ops multiye bayılıyorum her gün oynuyorum 109.90 lira ver oyun bilgisayarını zorlasın(benimkini zorlamadı) 12 saat update et o kadar sorun çıkıyor bi de üstene oyuna 5 harita geliceği zaman bide para öde oh hayata bak…

 5. Ziyaretçi

  Steam’in ve Activision’un Allah belasini versin, kana doymayan Vampir gibiler!!
  Daha pazartesi MW2 nin Resurgence paketini (PC) aldim 16.99 euroya bu gece sildirmek icinde onay verdim, ödedigim para gümmm.
  5 yepyeni haritada oyun oyanycagim diye sevinirken, birakin oynamyi oyuna bile giremiyorum, hicbir servere giremedim, daha önce oynadigim Haritalara bile giremedim.
  Googlden arastirdim % 99 ayni problemi yasiyormus kullanicilar. Laptop’um yeni daha 6 ay olmadi alali Toshiba Satellite A665-11T. acamayacagi oyun yok dediler, yani sorun Laptopta degil Steam ve bu paketi bu kadar berbat hazirlayan Activision’da.
  PS3 ve XBOX ta sorun yok.
  PC kullanan bütün arkadaslara, uzak durun bu tür Hartitalardan, paraniza yazik

Bir cevap yazın