Call of Duty Black Ops Betası Mı Geliyor?

Black Ops resmi sitesindeki enteresan detay, bir açık beta sürecinin habercisi gibi duruyor.

Activision’ın Black Ops için daha önce Modern Warfare 2 kadar çok satmasını beklemiyoruz deyip, ardından da tüm zamanların en büyük açılışlarından birini yapacaklarını açıkladığını biliyoruz. En nihayetinde bu daha önce oynadığımız hiçbir FPS oyununda yer almayan bir hikaye kurgusuyla geliyor ve bildiğiniz gibi Soğuk Savaş hikayesinin her iki cephesine de odaklanıyor (World at War’dan Reznov sağolsun). Sanırım Modern Warfare 2’nin biraz fazla şişmiş satış başarısını alt edebilecek bir oyun varsa bu da Black Ops’tan başkası değil ve eğer bunu geçen yılın aksine çok çok daha fazla muhteşem oyunun raflarla buluşacağı bir yılda yaparsa, kendisini hiç çekinmeden tüm zamanların en “büyük” oyunu ilan edebiliriz.

Ayrıca bugün gözlere takılan bir detaya bakacak olursak Call of Duty: Black Ops için bir de açık beta test aşaması olabilir. Zira oyunun internet sitesine kayıt olursanız (ki 20 saniyeden uzun sürmüyor), henüz detayları açıklanmamış bir şeye ilk katılacaklardan biri olacaksınız.

Bence ne olur ne olmaz buraya tıklayarak Black Ops resmi sitesine bir uğrayın ve kaydınızı yaptırın. En kötü ihtimal Treyarch’tan yapımcılara sorularınızı yöneltip tatmin edici cevaplar alabilirsiniz. Zira kendileri oyuncu topluluğuyla en yakın ilişkileri kurmuş oyun geliştiricilerinden biri. Bunu Treyarch forumlarında, oyunun çoklu oyuncu kısmının nasıl olması gerektiği üzerine yapılan tartışmalara bakarak da anlayabilirsiniz.

Unutmadan Treyarch’ın kurucularından birinin de Doğan Köslü adında bir Türk olduğunu belirteyim. CryTek’e gösterdiğiniz sevgi nerde hani? ;p

9 Yorum

  1. mamad

    “Unutmadan Treyarch’ın kurucularından birinin de Doğan Köslü adında bir Türk olduğunu belirteyim. CryTek’e gösterdiğiniz sevgi nerde hani?”

    Oyun Türkçe gelecekse daha fazla ilgi bile gösterebilirim. Hani nerde CryTek’in yaptığı güzellik? 🙂

Bir cevap yazın