Call of Duty: Black Ops 2 İlk Videosuyla Karşımızda

Merakla beklenen video nihayet geldi!

World at War ve Black Ops gibi oldukça sağlam olmasına rağmen nedense “Modern Warfare” fanları tarafından pek beğenilmeyen Call of Duty oyunlarının geliştiricisi Treyarch’ın iki yıldır yeni bir Call of Duty oyunu üzerinde çalıştığı sır değildi. Hatta Iron Wolf kod adlı bu oyunun Black Ops 2 olacağı söylentileri de çok uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu. Hatta Activision da geçtiğimiz günlerde bu söylentileri doğrulamış ve yeni Call of Duty oyunu Black Ops 2’nin 13 Kasım’da oyunseverlerle buluşacağını resmen duyurmuştu.

Bu kez bizleri 2025 yılına, günümüzün popüler komplo teorileriyle örülmüş karanlık bir gelecek senaryosuna konuk edecek Black Ops 2’nin ilk videosu da nihayet geldi!

Videodan anladığımız kadarıyla oyun, serinin önceki üyelerinin aksine daha futuristik bir tona sahip olacak. Ayrıca ilk Black Ops’un ana karakterlerinden Frank Woods’un da hala hayatta olduğunu öğreniyoruz.

İyi seyirler.

14 Yorum

  1. Zeratul

    Treyarch futuristik temaya el attı nihayet, olması gerekende buydu zaten; bu durumda İnfinity Ward’a malzeme kalmıyor onlar ne yapacak aslında onu daha çok merak eder oldum, Frank Woods’u da Kravchenko ile patladı diye biliyorduk ama öyle olmadığı aslında oyun içinde de bir bölümde ince bir detayda göstermişlermiş. Frank Woods’u 90 yaşında bir ihtiar değilde bizi yönlendiren bir karakter olarak görmeyi yeğlerdim aslında.

  2. egemen

    bu ne abi 1 mayıs şakası felan mı bu? yahu biri alla aşkına şu activisionun kafasına vursunda eski mw1 ve mw2 yi yapan ekibi geri çağırsınlar parası neyse ben vericem valla ya…

  3. Tuna

    Arkadaşlar Call of duty 1-2-3 filan 1940’ları anlatıyordu.Call of duty 4 Modern warfare 1995 yılını fln anlatıodu.Call of duty 2 Mw , 3 Mw ve de Black ops 2012 yıllarını anlatıyordu.Gide gide ilerki zaman gidiyolar anlamadınız mı? Bakın teknoloji gelişmiş 😀

Bir cevap yazın