Call of Duty 9 Hazır Mı?

Iron Wolf da neyin nesi?

Treyarch’ın yeni bir Call of Duty üzerinde çalıştığını ve bu oyunun muhtemelen Kasım 2012’de raflarda olacağını hepimiz biliyoruz. Hatta bu döngünün bilinmeyen bir geleceğe kadar devam edeceğini de… Halo ve Call of Duty için hazırladığı modlarla tanınan Se7ensins topluluk sitesinin bugün yayınladığı dört ekran görüntüsü, varlığını zaten bildiğimiz bu yeni Call of Duty oyununun hazır olabileceğini işaret ediyor.

Yoo hayır bunlar oyun içinden alınmış ekran görüntüleri değil. Treyarch’dan bir çalışanın “Iron Wolf” kod adlı gizemli bir oyun oynadığını gösteren ekran görüntüleri.

Olay, se7ensins sitesi sakinlerinden iHc James’in Xbox Live arkadaş listesinde bulunan birkaç Treyarch çalışanının Iron Wolf isimli bir oyunu oynamaya başlamasıyla patlak vermiş. iHc James ise hemen bu ilgi çekici olayı kanıtlayan birkaç fotoğraf çekmiş.

Bu olayın gerçeklik payı nedir kesin bir şey söylemek zor. Iron Wolf, dokuzuncu Call of Duty oyununun kod adı olabileceği gibi bambaşka bir proje de olabilir. Ancak kullanıcının olayla ilgili Youtube’a yüklediği bir videonun da Activision tarafından kaldırıldığını belirtelim. Yorum sizin.

iHc James’in çektiği resimleri merak ediyorsanız hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Call of duty iron wolf proof 1

Call of duty iron wolf proof 2

Call of duty iron wolf proof 3

Call of duty iron wolf proof 4

4 Yorum

  1. Zeratul

    COD serisinin 9 uda gelir 10 uda gelir ulaşacağı son nokta muhtemelen BF 2142 ya da TC Ghost Recon Future Soldier gibi birşey olur, daha ileri giderse artık evrenler arası ırklarlada karşılaşma ihtimalimiz var.
    Her ne kadar kabak tadı kıvamında bir tat versede yinede oynanmaya değer be abi. Hele o Black Ops un senaryosu yok mu, ya Sam Worthington, Ed Harris, Gary Oldman, Ice Cube un seslendirmeleri adamlar bu işi biliyor dedirtiyor insana.

  2. Ziyaretçi

    yaz maz demiyolar oyun piyasası hareketli demek. Nedir bu COD manyaklığı anlamış değillim zaten. Her sene aynı oyunu farklı makyajla basıyolar 20 milyon kiişi de 60 dolar veriyor. Lazboy gibi oldu ama haksız mıyım 😀

Bir cevap yazın