Bulletstorm’un Kanlı Senfonisine Hazır Olun

2009’a elveda People Can Fly’ın gizli uğraşını sizlere aktarmıştık. Painkiller ve Gears of War gibi sınavlardan geçmiş olan People Can Fly firması, isim haklarını aldığı Bulletstorm’u geliştirildiğini onayladı. Ayrıca projede Epic Games’in olduğunun da altını çizelim. Oyunun dağıtımını ise EA üstlenmiş durumda.

Bulletstorm, Dead Echo elit paralı asker birliği tarafından korunan bir federasyonun hikayesini konu ediniyor. Dead Echo üyelerinden Grayson Hunt ve Ishi Sato yanlış taraf için çalıştıklarını fark ettiklerinde, komutanları tarafından ihanete uğruyor ve galaksinin uzak köşelerine sürülüyorlar. Bulletstorm’da Grayson ve Ishi kendilerini terk edilmiş bir diyarda, mutantların ve et yiyen çetelerin ortasında bulacaklar. Amaçları basit: gezegenden canlı olarak kurtulmak ve onları buraya gönderen adamdan intikamlarını almak.

Oyun Xbox 360, Playstation 3 ve PC platformları için geliştiriliyor. Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen Bulletstorm’un 2011’de görücüye çıkması planlanıyor.

Bir cevap yazın